Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

Član
Dobra Oktavija,
ja šta sam dao para za prostirače u Fabiji mogao sam isto original uzeti,
oni univerzalni zapnu u kvačilo ili kočncu,stalno letaju.
 
Legend
fina skoda drug, reci mi kako si postavio naslonjac i ja imam u planu stavljati, kod mene je fabia, jel ti tesko malo poslikati ;)
 
fina skoda drug, reci mi kako si postavio naslonjac i ja imam u planu stavljati, kod mene je fabia, jel ti tesko malo poslikati ;)
ovako drug nije mi problem poslikati ,ali je problem što je kod tebe fabia i mislim da ima razlike u nosaču naslonjača,a ugrađuje se skroz jednostavno ,nekoliko šarafa i bude za nekih 15minuta.ukoliko želiš nešto prepravljati od nekog drugog auta onda ti treba više vremena i samo da napomenem ja kad sam ugrađivao svoj naslon nosač je bio od golfa 4 i može se nekako uklopiti ali originalni kad sam nabavio to je bila druga priča.
 
N

nenad

E nek si nam postavio slike gumenih patosnica i fiskalni racun, to je od krucijalne vaznosti za tvoju garazu. Jos da si kupio osvjezivac, dopumpo gume I nasuo goriva i to jos sliko e onda bi sve bilo potpuno!

Ljudi vi svarno gubite osjecaj sta stavljati u garazu!
 
E nek si nam postavio slike gumenih patosnica i fiskalni racun, to je od krucijalne vaznosti za tvoju garazu. Jos da si kupio osvjezivac, dopumpo gume I nasuo goriva i to jos sliko e onda bi sve bilo potpuno!

Ljudi vi svarno gubite osjecaj sta stavljati u garazu!
ako ti se ne sviđaju neke stv
E nek si nam postavio slike gumenih patosnica i fiskalni racun, to je od krucijalne vaznosti za tvoju garazu. Jos da si kupio osvjezivac, dopumpo gume I nasuo goriva i to jos sliko e onda bi sve bilo potpuno!

Ljudi vi svarno gubite osjecaj sta stavljati u garazu!
Druže očito nisi skontao tezu i razlog zašto sam postavio" patosnice"? Da ti još jednom pojasnim,a to je da kad se kupuju rezervni dijelovi i razne stvarčice,sitnice (patosnice)treba malo i u ovlaštene servise otići jer zašto kupovati neki divlji dio ili neku sitnicu ako je original približne cijene kao neki divlji dio.konkretno ove patosnice u servisu su plaćene 71,37km ,a u auto djelovima neke kineske smrdljive koštaju oko 50km-60km tipske ne mislim na univerzalne jer one nikako ne mogu u novija auta.U buduće malo skontaj pa komentariši
 
N

nenad

E bas ti hvala sto si mi pojasnio, ali jos uvijek si ti taj koji jos ne razumije sta sam napisao :)
Kakve veze ima sto si kupio patosnice, pa makar bile i napravljene u fabrici na tvoje ime? Kakve ima veze to sa tuninog i stylingom? Zna se sta se stavlja kao update u garazu, ali sta cu ja tu, to je moja sugestija, ti stavljaj sta hoces.

Pregledajte malo sta se u zadnje vrijeme stavlja po forumu u garazama, to je tuga i zalost!
 
E bas ti hvala sto si mi pojasnio, ali jos uvijek si ti taj koji jos ne razumije sta sam napisao :)
Kakve veze ima sto si kupio patosnice, pa makar bile i napravljene u fabrici na tvoje ime? Kakve ima veze to sa tuninog i stylingom? Zna se sta se stavlja kao update u garazu, ali sta cu ja tu, to je moja sugestija, ti stavljaj sta hoces.

Pregledajte malo sta se stavlja po forumu u garazama, to je tuga i zalost!
moje je da stavljam ono što ja mislim ,a da to ne krši nikakva pravila foruma .ukoliko sam nešto pogrešno ili uvređujuće postavio onda to izbriši
 
Član
imam naravno raznih planova.volio bih naći farove koji imaju u sebi maglenke ili xenon sa sočivima fabričke.tražim i tablu sa krom prstenovima pa da svoju malo uljepšam nekako sa krom prstenovima mi je ljepše,alu felge 15" ili 16",pa krom pipke na vratima originalne i još dosta toga koje je originalno ništa kinesko ili neki fuš.polako radim i ne žurim

ne kupuje se cijela tabla nego samo krugovi koji se lijepe unutar table...imaš to od Miloteca
http://milotec.de/index.php?cat=c267_Interieur.html&XTCsid=24a6524528454b4fa0efcc016f39f235

sorry na spam slici (ovako je kod mene)


sretno u traženju oem xenon farova (tražena i skupa stvar)
ja odustao..pošto kod nas u Hr traže i obaveznu nivelaciju...perače itd (skupoooo)

odlična pila :D
uživaj u sređivanju...
 
ne kupuje se cijela tabla nego samo krugovi koji se lijepe unutar table...imaš to od Miloteca
http://milotec.de/index.php?cat=c267_Interieur.html&XTCsid=24a6524528454b4fa0efcc016f39f235

sorry na spam slici (ovako je kod mene)


sretno u traženju oem xenon farova (tražena i skupa stvar)
ja odustao..pošto kod nas u Hr traže i obaveznu nivelaciju...perače itd (skupoooo)

odlična pila :D
uživaj u sređivanju...
hvala druže.volio bih ako neko ima te krom prstenove da kupim jer ne da mi se iz vana naručivati. farovi ako nekad naletim nekim slučajem na nekom otpadu .pozdrav
 
Top