Skoda favorit OFFROAD

Skoda favorit OFFROAD

Član
veoma zanimljiv automobil, stavise, mnogo mi se svidja ;)

samo ga ostavi sto vise u "hard core" fazonu i ako mozes jos vise je dovedi u robustniji izgled ;)
 
Član
pukim48 je napisao(la):
veoma zanimljiv automobil, stavise, mnogo mi se svidja ;)

samo ga ostavi sto vise u "hard core" fazonu i ako mozes jos vise je dovedi u robustniji izgled ;)

heh, hvala drug, to mi je i cilj samo treba da skontam sta tacno raditi, bice ona strah i trepet ;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Jako zanimljivo :cool: Zelim ti srecu u nastavku i da ga napravis kako zelis :cool:

Hvala druze :icon_biggrin:

bad_look je napisao(la):
Bio juče sa čovjekom....stvarno ludo izgleda nema šta...mali đip...heheheh....pozzzzzz:cool:

heheh tacno tako, kad bi je uspio dovest u stanje kao sto je tvoj golf bio bi prezadovoljan ;)


raymo je napisao(la):
Ovo mi je bas zgodno odignuto i dobro joj stoji sve za 5;)

heheh hvala drug :saltung:
 
Član
e vidio sam te danas na praonici kad si glanco skodu, al sljasti onaj ats.... bio ja sa drugom, prali onu cetvorku.. lijepa ti je skoda;)
 
Član
Mediteran je napisao(la):
morao sam driftati po onom ledu da te stignem da slikam ;) ma auspuh je zanemariv,ostatak je super

heh ondje kolko ides ides kocenja nema,hvala jaro boce i bolje abd...

mokeBass je napisao(la):
e vidio sam te danas na praonici kad si glanco skodu, al sljasti onaj ats.... bio ja sa drugom, prali onu cetvorku.. lijepa ti je skoda;)

vidio sam vas drug, ats je solidan fino obarbane felge takve sam ih kupio... hvala drug bice bolje abd ;)
 
Top