Skoda favorit OFFROAD

Skoda favorit OFFROAD

Član
13012012441.jpg


img-20120108-00256.jpg


img-20120107-00254.jpg



bice jos slika ....
:smajli38:

1.3 motor, 1991 godina, lutka, gume zadnje 225/60/R15, prednje 195/45/R15, FK izduv, i to je to otprilike, bice skoda abd 1.8 sinkro ako se dodje do kakvih para :)
 
Član
Predpostavljam da je 91-o godiste (vecina je, barem kod nas), motor je 1,3 (tacnije 1289 ccm),. Ako je 135 model onda je 43 kw a ako je 136 onda je 46 kw. Inace sam je vidio uzivo i znam da su nazda 225/60 r 15. Nisam vjerovao dok nisam vidio. Bukvalno kao dzip.
Druze neki dan sam bio sa Selmirom kod zmaja kad si dolazio po prednje gume ;)
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
Predpostavljam da je 91-o godiste (vecina je, barem kod nas), motor je 1,3 (tacnije 1289 ccm),. Ako je 135 model onda je 43 kw a ako je 136 onda je 46 kw. Inace sam je vidio uzivo i znam da su nazda 225/60 r 15. Nisam vjerovao dok nisam vidio. Bukvalno kao dzip.
Druze neki dan sam bio sa Selmirom kod zmaja kad si dolazio po prednje gume ;)


Tako je kralju, 136 je ona napiso sam sad gore na pocetku detalje kojekakve ;)
 
Član
Kako mocno izgleda , Najbolje ti je kupiti golfa synchro stranca (Ja skoro dobijao za 1000KM) i prepakovati sve na skodu mislim vecina djelova sa golfa 2 paše na skodu :)
 
Član
Dzoni3 je napisao(la):
Kako mocno izgleda , Najbolje ti je kupiti golfa synchro stranca (Ja skoro dobijao za 1000KM) i prepakovati sve na skodu mislim vecina djelova sa golfa 2 paše na skodu :)

Ma jaro imam ja razbijenog sinkra u po cijene al nemam sad za njega a ima tu posla kod nje je nazad most, moro bi je malo rezat, to mozda ljetos nekad ako ne krene kako treba da mogu pjehe putovat ko coek :)


[/quote]

evo jedna prigodna, nije Shkoda al' nema veze :cool:

15032016.jpg


inache spushteni je VW T2b, a offrouder T2a :D
[/quote]



hahahh ovo je prejako, nisam nikad vidio ovolku razliku izmedju 2 auta istog tipa :)


Oggy je napisao(la):
A tebe sam danas u Vogosci sreo, odnosno, skodilak...lood, al skroz ;)

Moguce je jaro, interesantno izgleda kad je u pokretu heheh :)

Selmir1 je napisao(la):
Predlazem karambolke, steke i retrovizore u boju auta i stopke pola pola ;)

steke i retrovizore bi mogo a karambolke nebi u boju auta, mozda u crnu ofarbat jer ih je sunce dotuklo pa su sarene tu i tamo, samo bi ih malo doveo u red nek izgleda malo grublje, a stopke obavezno ;)

Carbon je napisao(la):
ma dobra je i 'vako :D

http://www.bhtuning.com/p-golf-2-syncro-dijelovi-t-65937.html


ma to je odlicno jarane samo treba vremena, para i dobro se napatit ;)
 
Top