Skoda Fabia- Monte Carlo

Skoda Fabia- Monte Carlo

Član
Izbrisao je covjek sa pika, jestel ga napali sa pitanjima :D
al dobro je sklopio nazad, vjerovatno je uzimao nove dijelove
 
Član
Realno da ne znate koji je auto u pitanju ne bi ni skontali da je radjena, preko slika gledano dobro je odradjena.
Ne znam za amara ali mi je fkt bilo zao ovog auta
 
Jbt kako ju je sredio,svaka mu cast :eek:
Bitno je da si ti dobro,a ne kaze se djabe "Bit ce auta.."
Eto sad vozis duplo ljepse auto od ove Fabie (bar je to moje misljenje) :cool:
 
Član
Reko da napisem i ovdje, zaboravio, ganjali se tada milion stvari nekih... a danas me zvao coek i pita za fabiu jel moja, sta je bilo sa njom, bi mu sumnjiva na nekim mjestima. Pa reko da se i ovdje zna kakva je ipak otisla...

Jeste i siva je prevrnuta heh. Dao sam ju urednu u zamjenu za zutu, i siva zavrsila u busovaci kazu momci se trkali u rikverc i sletili na krov u kanal..al i ona je popravljena i promjenila vlasnika i vlasnika... a daleko manje fasovala..

Licno mi vise zao sive, radila se, ulagalo, prvo auto.
Naravno nije bilo svejedno ni za montija, nisam je mogao gledat udesenu :/ samo je bilo nosi je sto prije... al eto napravise je ljudi, al opet kada znam kako je prosla i vidim je na cesti, nezz nije to to...bezz daljneg ulozeno je u popravku nema sta, al barem da je boju promijenio heh. I da ne pise auto jos pod garancijom, kakvom crnom garancijom :O da se ode u servis i vide nije ni ulje mjenjano na vrijeme, a o pregledu necemo..
Jos taj dan bio narucen za redovni servis na 30hiljada, sudbina, ne doceka ga

Sreca eto bio sam sam u autu, nije niko naletio, vezan, bukvalno nista mi, nit sam se ugruhao nit ista...

A sada trenutno sam na alfi 147 Fl, jtdm, posto me fobije nece heheh a alfa mi uvijek imala neki smek :)

i da bjezim sto dalje od bagera sviram blicam, masem kada prolazim xd
 
Poslednja izmena:
Član
Kako slusa ta alfa, dotjerao si ti to izgleda opasno. Mene stid da se javim telefonom ili porukom, pa ajd reko ovdje da probam :)
 
Član
arma ba javi se sta te ima bit stid :p a slusa sporet, da je ne ureknem, ima nekoliko oziljaka doduse i frajer me malo vise zgulio na parkingu al zafarbano...

hahah a standardno "cunirana", spusti, llumar komplet ukljucujuci i sofersajba :D , ubaci muzikicu, malo volan kod esmera, sitnice tipa ; napisi alfa romeo na klijestima, kratka antena, unutra malo folije furao prvo sticker bomb oko konzole, sada bruseni alumijum folija, talijanske boje na volanu, zalijepi tablice, cipuj kod dejana/safe chip, koji sticker u diesel fazonu i gas :D
na ljetnom setu, 16" su sve, dok nam huso ne zavrsi ggm i bulevar popravi :D



na zimuljama;


mada ne stedi se, za vrijeme majskih poplava,...

 
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
Odlicna alfa,ovi redizajni bas agresivno izgledaju, mad ami se boja najvise dopada :)
 
Član
maa nekk si ti zivu glavu izvuko lim se eto kosto vidis ispravi aa noga rukaa nikad,drago mi je zbog novog auta uvjek mi je alfa bila gotivna pogotovu 159..:)
 
Top