Skoda fabia elegance TDI PD 74kw update postavljene felge 16

Skoda fabia elegance TDI PD 74kw update postavljene felge 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da si pisao ranije na forumu za felge mogla se je napraviti dosta bolja cijana al bitno je da si uzeo dobre felge sa odličnim gumama
 
Legend
jbg sad :D posle jebanja nema kajanja :D jel se znas sa momkom? ove felge su bile prije na piku po dosta povoljnijoj cijeni covjeku bile zapele pare, ali ih je ovaj prije mene uzeo i onda sam ja kupio po vecoj cijeni naravno, nije se dalo da jeftinije prodjem
 
Poslednja izmena:
Legend
nedavno kad smo namjestali kontakt dizne skidao se poklopac motora, nakon toga mi pocne pustati ulje i ostavljati fleke po parkingu, dignemo na dizalizu i pusta pozadi na jednom cosku poklopca motora, skinem zamjenim dihtung i ponovo ista stvar i primjetim da mi je taj cosak izdignut i ne moze fino da dihtuje, uzmem novi poklopac sinoc zamjenimo i nadam se da sam rijesio problem, samo sad sam uzeo poklopac od tdi 96kw nadam se da ne igra neku ulogu i da odgovara jedino sto ovako fizicki malo drugacije izgledaju, evo postavicu sliku mog starog i ovog novog
slika ovog sto sam sinoc stavio

i moj stari
 
Legend
prije 10 dana sam postavio felge ali nikako vremena da uslikam i da postavim slike, ja sam zadovoljan kako su legle samo bi pozadi dobro dosli distanceri ;)
20140322_114741.jpg 20140322_114810.jpg 20140322_114754.jpg 20140322_114732.jpg
 
Legend
hehe moguce :) veliko djeluju u pokretu
ja sam zadovoljan ipak je fabricka felga i fino se ponasa na njima ;)
 
Član
Lijep škodilak i extra mu stoje ove felge,ne mjenja ih tvornica je tvornica:D Jos samo opruge neke ili gewinde doci ce i felge više do izražaja,a i bit ce puno ljepši :D I ako ikad budes mjenjo boju felgi moram ti preporucit tamniju sivu sto je dolazila na audiu rs4 extra se slaže sa ovom bojom :D
 
Legend
hvala, sto se tice spustanja sa tim sam zavrsio kad sam golfa prodao, na ovom ne mislim nesto puno raditi ;) samo par detalja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top