Skoda fabia elegance TDI PD 74kw update postavljene felge 16

Skoda fabia elegance TDI PD 74kw update postavljene felge 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
stigla skoda u garazu :) prodat golf, i posle potrage za drugim autom slucajno nadjem skodu fabiu koja je bila u odlicnom stanju sto me privuklo i na kraju je kupim, znaci fabia nije uopste bila u planu, da ne duzim, auto uvezeno iz njemacke, 2002 god, elegance paket opreme, tdi PD 74kw, na satu je originalnih 152000 sto se moze vidjeti po stanju kako enterijera, limarije i motora, ja prezadovoljan stanjem auta.
od opreme ima sljedece
4xel. podizaci
putni racunar
ASR
diskovi na sva 4 tocka, ABS
daljinsko kljucanje
fabricki alarm, ja dodatno ugradio i zeder
klima
tempomat
maglenke
volan podesiv po visini i dubini
fabricki cd player
el. retrovizori sa grijacima
fabricke alu felge 14
sto se tice planova nemam ih pun, ugraditi xenon svjetla, staviti na proljece neke 16, blago zatamniti i to je to ;)
evo i par slika


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
FIno,fino nema sta.Skidanje okvira tablica,malo SMDa i sitnica nije nikada tesko uraditi ;)..
 
fina Fabia, otkud sad da predjes na dizela :D
ima mi komsija skodu sa tim motorom i pravo me iznenadila kako ide
 
Legend
hehe ma ne znam ni ja, evo 5 godina vozim benzin u kombinaciji sa plinom, a skoda je skroz slucajno izletila, a bas fino ide sad za sad sam zadovoljan mozda nekad bude i cip
 
Legend
hvala svima, juce sam uzeo xenon svjetla i smd diode za pozicije i osvjetljenje tablice, diode za tablicu sam juce postavio, a danas bi trebao xenone postaviti ako se uspijem nakaniti, jer je zeznuto prici sijalicama sve nabacano, moras pola auta rasklopiti da ih zamjenis, bice slike kad sve postavim
 
Član
dvica je bila bolja toliko da za mjesec dana neces ni znat da si je posjedovao. Na bolje se covjek uvijek lakse navikne ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top