Skoda fabia elegance TDI PD 74kw update postavljene felge 16

Skoda fabia elegance TDI PD 74kw update postavljene felge 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
armin slazem se sa tobom, razlika je u voznji nema trucknja, ugodnija za voznju vuce sa manjih obrtaja, itd. ali ponovo je dvica imala neku draz, ali kao sto kazes brzo se navikne na bolje treba ici malo naprijed, kao sto rekoh skodu nisam imao u planu, gledao sam golf 4 i audi a4 2000god kojih slabo ima na prodaju ili su u losem stanju, tako da sam slucajno naisao na ovu skodu iznenadilo me kako je ocuvana, fina oprema a i motor, i odlucim se uzeti
 
Na bolje se čovjek brzo privikne.Tako sam i ja poslije golfa keca možda par dana bio tužan:(, ali sve mogučnosti,udobnost,klimu i sve ostale prednosti koje posjeduje oktavija brzo sam zaboravio golfa keca.Moja škoda oktavija ima taj motor 1.9 tdi pd 74kw i ja sam prezadovoljan i brzinom i startom čak mislim da nije ništa sporija od nekog benzinca 1,6.Uglavnom sretno i puno pređenih kilometara.:)
 
Član
Nek je sa srecom .. fina skoda ..
Ima ti kod mene chip ako se odlucis ,nije kineski .. Made in Austria :)
 
Legend
radicu pravi remap, a sto se tice planova, vec mi se neke ideje motaju po glavi, ide prednji branik od RS, chrom dio oko maske farbam u crno i stavicu crne znakove sa nove fabie, i llumar folie, idu 16 alu felge i vjerovatno cu farbati krov u crno i plastike u boju auta i to je to
 
Član
crna i ova siva boja joj po meni najljepse stoje..lijepi su ti planovi nekad kod lige ubacis sociva i odradis u crno farove sa crnim krovom bilo bi ludo..jedino sto mi se ne svidja u fabia je ovaj sareni tapacirnug na vratima..ali lagano ako je budes odrazavao kao golfa ona ce da sija..:)
 
Legend
odrzavanje vazi za sva moja auta ;) a polako i farove sam isto kontao odraditi, palo mi je na pamet i to, ali polako, prvo ce leci flege, pa bi se onda bazirao na potraznju branika, ako ko zna gdje bi mogao da kupim neka pise ;) a sto se tice enterijera meni se svidja tako da ga necu mijenjati
 
Član
neka je sa srecom, s obzirom kako si golfove vracao u zivot ne sumnjam da ce ovo biti odlicno auto, a i ovako odlicno izgleda! srecno!
 
Legend
nisam odavno nista pisao a nije se nista specijalno ni radilo :D do sada samo ugradjena xenon svjetla i led rasvjeta, nekidan mi se bio pojavio problem znalo mi auto nekad zatrzati i slabo vuci dok se bas ne zagrije, i posle zezanja ispostavi se da je bio slab kontakt na jednoj dizni rijesili to i sad je sve ok :D danas kupim originalne felge 16 sa skode fabie 2, sa continental gumama 205 45 16, felge su kao nove, evo jedna slika da vidite o kojima je rijec, slike mojih ce biti kad ih postavim na auto, ja mislim d ce joj odlicno leci
Fabia_RS.jpg
 
Poslednja izmena:
Legend
Odlican izbor felgi, samo fabriku ganjaj, sto vise dijelova od vRS modela i neces fulati ! :)
To za crni krov razmisli jos jednom, ovo ostalo mi se svidja kako razmisljas ..
 
Legend
hvala, i ja mislim da je dobar izbor felgi zato ih nisam smio propustiti slabo ih ima u prodaji, imam u planu sto vise dijelova sa RS da nabavim, ali slabo mi ide :D imao sam uplanu da radim remap ali sam odustao do daljnjeg, jer sam uzeo felge, bilo me strah da se ne prodaju, dok remap uvijek mogu raditi kad budem imao pare, kontao sam na proljece malo osvjeziti farove, ispolirati i ocistiti unutra i usput ofarbati onu plastikicu po rubovima unutar fara u crno, kao sto dodje na nekim farovima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top