SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nodiash je napisao(la):
Krenulo se od fabije...preslo preko golfa octavije focusa citroena pa evo doslo do dacie...haman da ce se zavrsit na zastavi....
:icon_exclaim:

shuti josh niko nije spomeno be em wea a ni fiJata krsha... polako... :D:cool::cool:
 
Početnik
ma smijesam si simpaticni djecace... sto onda vozis tog opela od 20 godina i tog tudjeg citroena pored tako dobre, jeftine i pouzdane dacije? lako je tudjim kurcem mlatit gloginje.

a recimo golf 3 97 godina star 12 godina, je i dalje bolji od svake dacie... i bice normalno uvijek... daciu danas kupi novu lijepo pa je prekosutra prodaj za 30% vrijednosti koju si platio... itd itd itd... da neulazim u dalju raspravu u svakom slucaju smijesan si. a znam ja da bi ti volio imati jednog dobrog golfu ,)
 
Član
ja vozam punto da bi zene smunto.....

I ja bi svasta kupio ko i vecina na ovom forumu al nema kesa.....i kad treba za dio dati pare kucimo se po mjesec dva da rijesimo....tako da previse je price oko toga....

Fiat krs fabija krs....i sva auta su krs....sva se servisiraju osim naravno firminog ono je drama:):):)
 
Član
Default je napisao(la):
ma smijesam si simpaticni djecace... sto onda vozis tog opela od 20 godina i tog tudjeg citroena pored tako dobre, jeftine i pouzdane dacije? lako je tudjim kurcem mlatit gloginje.

a recimo golf 3 97 godina star 12 godina, je i dalje bolji od svake dacie... i bice normalno uvijek... daciu danas kupi novu lijepo pa je prekosutra prodaj za 30% vrijednosti koju si platio... itd itd itd... da neulazim u dalju raspravu u svakom slucaju smijesan si. a znam ja da bi ti volio imati jednog dobrog golfu ,)

ni jedno auto nije moje...ni opel, ni citroen, i ja to ne poricem...al znam sta je imat novo auto, a sta govno od 10 godina...
ne kazem da ne bi golfa NOVOG prije dacie NOVE...nego, da bi daciu NOVU prije golfa starog 10 godina...
jesil sad razumio??? ja ne kontam, jesil ti stvarno glup, da ne kontas sta hocu da kazem...

i btw, ima taksista u tuzli koji su s daciom presli po preko 300.000 bez ijednog kvara...tako da, nemojte mi tih sranja kako ne valja...

@dulox: taj koji je prevrno tu daciu, prevrnuce on i golfa...to moras bit hajvan da prevrnes ijedno auto na ravnoj cesti...
 
Član
ma ima,vidio sam jednu logan,crkva dobila donaciju od nekog :)
ima sepeta svugdje,svaki sepet nadje sebi musteriju :)

ahahah da mi je vidit tog sto je preso 300 000 bez ijednog kvara pa to ni toyota nemre a kamoli logan.
i fala bogu da ce reci da nije imo nijednog kvara,isto ko sto ce svako reci da mu je potrosnja manja makar 30% od stvarne :)
 
Član
pazi...covjek je iso na redovne servise i mijenjo potrosni materijal...remenje, filtere, ostale zajebancije...al kvar nije imo...i sta je to cudno majke ti...zasto ne bi mogla toyota prec bez kvara...bas je u auto blicu bio test corolle koja je kod njih 250.000 presla bez kvara...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top