SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
jesil sad razumio??? ja ne kontam, jesil ti stvarno glup, da ne kontas sta hocu da kazem...

ovo zasluzuje da se dobije po picci jelde? i jos na prethodnim stranicama svasta za golfa prica...
 
Član
fakat ovdje niko nema postovanja prema drugom clanu foruma,barem bi trebalo imati postovanja prema starijim od sebe...

ih kako je to bilo prije,kad te neko posalje pred zgradom da kupis sok,budes sav sretan sto je tebe poslo a ne nekog drugog :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
fakat ovdje niko nema postovanja prema drugom clanu foruma,barem bi trebalo imati postovanja prema starijim od sebe...

ih kako je to bilo prije,kad te neko posalje pred zgradom da kupis sok,budes sav sretan sto je tebe poslo a ne nekog drugog :)

lov kaka su to tvoja prijeratna sjecanja ? Ti bogati ko da ti je 40 godina
 
Član
ahahha nije mi 40 i ne govorim prijeratna,a 25 mi je tak da se sjecam i prijeratnih dana :)
to tebe niko nikad nije poslo po sok :D:123:
 
Član
Default je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
jesil sad razumio??? ja ne kontam, jesil ti stvarno glup, da ne kontas sta hocu da kazem...

ovo zasluzuje da se dobije po picci jelde? i jos na prethodnim stranicama svasta za golfa prica...

haj molim te eto dodji pa me istuci...hajd majke ti...sta se ti vise pravis pametan...jebo te golf te jebo, ko da si ga ti izmislio, a ne svabe...
ja cu pricat sta hocu, a imaju administratori da odluce hocel ko sta ovdje dobit il nece...
zbog ovakvih mi se smuci forum cijeli...
i uostalom, ja VOZAM i CITROENA idiote jedan idiotski!!! tako da mogu slobodno rec, da je daleko bolji od svakog golfa do sad...bujrum, ako ne vjerujes dodji pa probaj!
 
Početnik
pa i docu prvom prilikom posjetiti tuzlu poslije ovih rijeci siguran u to budi... necu ja tebi preko foruma pricati nista... a ako posjetis sarajevo javi mi se obavezno ,)
 
ja se izvinjavam i nisam vidio gore navedenom sta si napisaooo...
al jbg ode tema u PM zakljucaj je...:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top