skidanje neba,dampiranje gepekta? - jetta 2

skidanje neba,dampiranje gepekta? - jetta 2

BHT Ovisnik
aha,znaci dampiranje odpada,a make de mi reci gdje to uzeti,u cvitkovica ? koliko novca,gdje si platno uzimao,takoer cijena ako nije problem :)
 
Član
ja sam gledao na raznim stranicama..i vecina ppljulje taj sprej...ne izdrzi ...a takodje vecina i govori da je sintelan dobar..i jos jedno pitanje ...ima li kod nas negdje uzeti alcantre i koliko dodje...
 
Član
Taaky je napisao(la):
ja sam gledao na raznim stranicama..i vecina ppljulje taj sprej...ne izdrzi ...a takodje vecina i govori da je sintelan dobar..i jos jedno pitanje ...ima li kod nas negdje uzeti alcantre i koliko dodje...

uzmes sintelan i 2 mjeseca ne mozes uci u auto koliko smrdi. moguce da ga neki narkomani hvale... :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
hahah znam ja da se cnic drogira,al necemo o tome:D
sala,nego make jel to bas smrdi ili je u emira pokvareno bilo:D
 
Član
brate ja sam ga drzo 4 dana skinuto i vratio ga kap se nije osjetilo ja toga nisam nanosio 5kila nego samo prekrio onaj do na koji se ljepi platno, ja neznam mozda je u njega pokvareno bilo ili sl. u mene nije tako bilo nikako mada sam se pribojavo toga ali sam se iznenadio! Droga rula :D
 
BHT Ovisnik
ahahaha bjez narkosu :D
nego jel treba toliko da stoji bas ? jer mi auto treba svaki dan za skole
 
Član
hehehe pa dobro, kad bi ostavio par dana vani na otvorenom, jos uz kakav hercegovacki vjetric, vjerovatno bi brze izlapilo. al kad bi ga brzo nakon lijepljenja vratio u auto, bog sami zna koliko bi mu trebalo... :D
 
Član
pa to cole uradi kad ti auto ne bude trebalo jedno 5 dana...tako je najbolje...i onda uradi i ostavi negdje na propuh ..i otvoreno...nek se izraci i osusi i to dobro...i onda ne bi trebalo nista se cut....a i nista ti nece bit ako budes koji dan vozao auto bez krovnog tapacirunga...nece te sunce ubit ne boj se :p .... =) =)
 
Član
meni je jedan covjek predlagao sa silikonom tanko namazat pa ljepit al ne znam nisam probao mada se cini zgodno za ljepit jer ne susi odmah i moze se namjestat prije nego uhvati,al nisam probao pa ne znam...
 
BHT Ovisnik
hmmm u mene je rođak tapacirunge na vratima i eko kozu lijepio silikonom,vec mu 2 godine drzi dobro,al je malo naborano

@takky auto mi treba svaki dan,jer idem u skolu s njim,vidit cu to vikendom uraditi,samo ako uspijem skinuti nebo :D
 
Član
cini mi se dosta lakse radit sa silikonom nego ljepilom i cetkom,cak se razmisljam da silikonom probam p porsto sam sve nabavio sem ljepka
 
BHT Ovisnik
neznam,to se ne cini lose,on je jos to ljeti radio i odlicno podnosi naše vrućine ovdje u Mostaru,al problem je sto u silikonu bude zraka pa nastanu ponegdje mjehurići il naborano
 
Top