skidanje neba,dampiranje gepekta? - jetta 2

skidanje neba,dampiranje gepekta? - jetta 2

BHT Ovisnik
trebam pomoc,kako skinuti nebo u jette,jetta 2,dvoja vrata,skoro se cijelo odljepilo,znam kako zaljepiti,al kako skinuti i postaviti ?

zatim gdje kupiti materijal za dampiranje (vlajda se tako kaze) jel skupo po m2 kako se krece,hvala:icon_smile:
 
Legend
i mene interesuej isto, zapravi prije svega me interesuje kako zalijepit nebo, meni se trenutno odlijepilo nebo od sibera, i onda sam skinuo sve.. ostala je neka spuzvica po kraju sibera, pa sta mi predlazete, cime lijepit, koji materijal koristit, da li stavljati izmedju materijala i sibera neku spuzvu ?
 
BHT Ovisnik
ja sam procitao u temi tamo da su svi lijepili NEOSTIK ljepilom,kazu 10-ak KM kosta,al meni je problem kaok da skinem nebo,il da odgulimono malo sto drzi pa lijepim,al kako ce to stajati,također i siber me zanima
 
lijepio sam ja neostikom nebo na golfu, ali se opet odlijepilo, prva velika vrucina kad je bila...
kupio novo nebo itako rijesio problem..
 
Član
ja sam sebi na jette 2 skido kompletan krov nije ga tesko skinut odvrnes one plastike kod sajbe i one plastike kod pojasa i nji samo malo spustis dole kad si odsaarfio. ja sam dalje skido one plastike nazad i onu lajsnu sto stoji gore kod zadnje sajbe pa sam ivuko krov ispod kedera( ona crna guma od varata ) pa sam skino retrovizor i one za sunce. i izvadio cepoce one po sredini tapacirunga al su mi pukli pa sam iskruzio krugove od kartona debljeg i presvuko ga materijalom kojim sam tapaciro nebo pa izgleda dobr.tad sam izvuko krov kroz prednja vrata malo ga ukosio i izaso je.neznam kog tebe su 2 vrata pa bi malo teze zbog prostora.onda sam ocistio nebo dax i ljepio ga neostikom.materijal sam kupio za neki 50 km i ostalo mi je da presvucem onu zadnju dasku ja sam kupio eko kozu crnu sa elastinom da se malo razvlaci.ljepio sam prvo po sredini materija pa tek onda strane. kad ljepis malo ostavi ljepilo da se osusi jedno 10 min pa tek onda ljepi.i vratis sve kako si skino.kod mene je dobro ispalo ima koja slika u mojoj garazi.ako sta treba pomoc javi mi se .;)
 
BHT Ovisnik
u tebe sam vidio,bas sam pitao pa si spominjao da neznas jel problem jer su mi 2 vrata,cim uhvatim malo vremena probati cu skidati,cim kisa padne necu imati posla pa u garazu i sarafati :D
 
Član
najlakse vam je kupit ljepilo u spreju.nije sluplje od 20 maraka a extra za te stvari.drzi ko beton
 
BHT Ovisnik
to u spreju sam zapazio na west coast custms kada lijepi uvijek prešprica i ljepi,al hajd sve to,samo mi je to skidanje problem
 
Član
skidanje jest problem kod tebe jel nemas puno mjesta i kod mene je jedva izaslo. a ovo ljepilo u spreju imas u marketima let do it tu sam vidio bilo je oko 20 km
 
BHT Ovisnik
nema ti toga u nas:D
al svemu tom priboru se nadam da ima u Cvitkovica u nas,trgovina boja i lakova,neznam jel kako zaj*ano i lose da lijepim bez skidanja
 
Član
a skini platno...kako god..vidio si na street customs..da onaj kad radi tapacirunge..da naljepi tanku spuzvu i onda sprejeom i lijepi platno...usput bude i mekano na dodir...i puno ljepse izgleda...
 
Član
2 vrste ljepila u spreju uzimao i nisu mi se nesto extra pokazali e sad jel do njih ili neceg drugog neznam...
 
Član
Sto se tice dampiranja imas kod muhe STP materijal za dampiranje,najbolja varijanta kad uzmes u obzir ulozeno dobiveno :)

Al ako ces prodavat auto nemoj ni radit damping dzabe ces se izlagat trosku vec sledece kad kupis uradi ...
 
Član
brate sintelan ljepilo dodje u konzervi zakon ja sam ljepio na passatu nebo s onim sprejom ***** onaj sprej je najbolji za kutije itd.... sto nevisi kao nebo i sto nije izlozeno temperaturama nego samo za uspravne i polozene djelove s toga nemoj meni se odljepilo pa 2 puta isto radio! Sintelan 2 cetke i udri kad namazes citavi nebo uzmes platno i poljepis stavis boca od vode itd... da ga pricvrste doobro utrljas i nema sanse ima 2 godine drzi do jaja! javi ako nesto treba na pm pozz
 
Top