Skidanje natpisa ˝Astra˝ nazad.

Skidanje natpisa ˝Astra˝ nazad.

Početnik
Meeni se cini da je ovo u tebe sekundarno.Zato lagano aceton i opleti.Ako nemogne ka u mene na nekim dijelovima,uzmi lemilicu i lagano samo naslanjaj na ljepilo ali se odmakn ijer su isparenja jaka.Nakon naslanjanja uzmi brzo aceton i trljaj i tako ponavljaj postupak.Ali moras biti uzasno pazljiv da nes*ebes lim ;)
 
vrati ti tu oznaku nazad lakse ce ti biti :lol: boga pitaj s cim su ljudi lijepili to , uslikaj da vidimo na sta lici mozda je zguljeno a ne primjetis pa ti izgleda kao da je nesto ostalo , baci fotku
 
ab3xagsmgia5d7pdk3n.jpg


rkbvujnpbiwk2tbh3chn.jpg



eto :icon_biggrin:
 
Član
ja bi ga do sad pojeo svegami:D

jesil probao acetonom kako sam ti savjetovao vec:icon_confused:
 
Ma nisam imao mogo uhvatit vremena...sutra cim ustanem probat cu. To na krpicu i onda trljat ili na ovo ljepilo nanijeti pa strugati?
 
Član
aceton ce prakticno pojest ljepilo, ako se radi o ljepilu, a ja vjerujem da je to to
mozes direktno na slova nanosit
onda uzmes fino suhom krpom ocistis i cao, ako imas malo polir paste ne bi bilo lose makar rukom da utrljas, da vratis sjaj, i to je to;)
 
Član
StreetballeR je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
Polir pasta .... ja kad sam skidao znakove ono ford focus zx3.... samo skino slovo i polir masinom :)

a eto ja skino slova lagano ostalo malo ljepila,nesto noktima i vidim ne ide dalje pa sam probao polir pastom nece...neznam sta sad benzin,razrijedivac???

bgm ja sam na focusu tako skinuo ono i ostalo lepila puno i ja polir masinu ... i udri jedno 10 Min sam skidao lepilo i uopste se ne primjeti....
 
Član
problem je kad je ljepilo kruto i skoreno, to polir masina ne moze skinut, samo sjebes spuzvu bezveze, moras pripremit za poliranja, izderi acetonom grubu povrsinu ljepila a onda mozes polirat do mile volje;)
 
Član
Ništa jebiga čekić štemajz i udri :D
Nego da ti nisi sa slovima povuko farbu sve mi se čini :icon_question:
 
niksa je napisao(la):
Ništa jebiga čekić štemajz i udri :D
Nego da ti nisi sa slovima povuko farbu sve mi se čini :icon_question:

Ma kakvi osjeti se pod prstom da je grubo tj da ima ljepila...i kad predes blize vidis od oka da nije nista od laka skinuto.
 
danas sam bio kod covjeka sto skida natpise i naljepnice sa auta,zagrijao nekim fenom i poceo skidat i lak isto se guli...stari sta je ovo :icon_confused:
sad ili gepek u novi boju mozda radi fore ili naljepnicu neku preko...
 
Top