Skidanje natpisa ˝Astra˝ nazad.

Skidanje natpisa ˝Astra˝ nazad.

Raspitivo se i cujem da se femom zagrije pa kartciom lagano skines.To sam uradio al ostalo malo ljepila sad pokusavao noktima itd al tesko zna li netko kako je lakse??
 
da malo guglas vidio bi da na ovu temu imas 10000 postova , fen , kartica , benzin i kraj price ja sam ti to vec objasnjavao
 
sry sry ;)
al nece mi ni benzinom wtf :icon_confused:

edit: razlika meni se ne skida onako u cijelom sloju kao kod tog na tvom linku ;) ostalo mi je na svako slovo po komadic malo al neznam zasto nece da spada,ni noktima ni benzinom...
 
Administrator
a da to nije zalijepljeno sekundarnim ljepilom...

http://www.bhtuning.com/sekundarno-ljepilo-kako-ga-skinuti-t-62744.html
 
Član
ako je sekundarnim ljepljeno onda acetonom skini

u suprotnom benzin mora pomoc. imao sam ja dobru kremu za te stvari, ali sam je potrosio na jednom velikom kombiju, koji je bio sav izlijepljen naljepnicama, i sve se prenijelo na boju, sve sam uspio skinut, i polirkom izjednacio boju;)
 
ArminM je napisao(la):
ako je sekundarnim ljepljeno onda acetonom skini

u suprotnom benzin mora pomoc. imao sam ja dobru kremu za te stvari, ali sam je potrosio na jednom velikom kombiju, koji je bio sav izlijepljen naljepnicama, i sve se prenijelo na boju, sve sam uspio skinut, i polirkom izjednacio boju;)

ma benzinom pola sata ali nista..ruke bole ,jedino aceton jos preostaje ;)
 
Član
Polir pasta .... ja kad sam skidao znakove ono ford focus zx3.... samo skino slovo i polir masinom :)
 
MuMa je napisao(la):
Polir pasta .... ja kad sam skidao znakove ono ford focus zx3.... samo skino slovo i polir masinom :)

a eto ja skino slova lagano ostalo malo ljepila,nesto noktima i vidim ne ide dalje pa sam probao polir pastom nece...neznam sta sad benzin,razrijedivac???
 
Top