Skandalozno: Sami sebi povećali plate za sto posto!

Skandalozno: Sami sebi povećali plate za sto posto!

Kazite sto zapravo mislite o svemu ovome

  • Za ljekove

    Votes: 17 53,1%
  • Za razne doktore

    Votes: 4 12,5%
  • Mi smo ludi sto pricamo o ovome, treba im dat jos para

    Votes: 11 34,4%

  • Total voters
    32
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bojan je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
Najmrze mi je kad kazu, pa vi ste ih birali sta se zalite...

Pa tako je jarane ako si ga prekrižio na listiću sad ga trpi ko te hebe :icon_mad:

Procitaj ostatak mog posta ;) htio sam da kazem da imam pravo da se zalim i bunim jer ja to nisam njima dozvolio na izborima..
nisam ni za kog od ovih vladajucih stranaka glasao niti ce ikad u zivotu dobiti glas od mene, ne brini ;)
 
Legend
dom%20naroda%20fed%20parlamenta%2027%20%20%20%20novembar%2008%20nb%2050.jpg


Dom naroda odlukom o povećanju plaća izazvao buru u javnosti

Sramotno: Šute i još će dobivati 5.000 KM mjesečno
CCI: Najoštrije osuđujemo odluku Doma naroda i najavu o njenom donošenju u Zastupničkom domu, kojom se otvara put za skandalozno i 100-postotno povećanje...

EVO SADA ZNAMO I IMENA !!!

Neaktivni parlamentarci

Predstavnički dom

Neaktivni članovi Predstavničkog doma i njihova sadašnja primanja su:

1 Fadil Hamzić - SDA 3.342,81 KM
2 Milka Hasić - SDA 3.263,97 KM
3 Alija Kurtović - SBiH 4.130,03 KM
4 Magdalena Šagolj - HZ 2.287,88 KM
5 Jozo Ivanković Lijanović - NSRzB 2.556,20 KM

Dom naroda

Neaktivni članovi Doma naroda i njihove osnovne godišnje plaće bez ostalih naknada su:

1 Slobodan Tomić - NSRzB 20.877,03 KM
2 Hasan Tafro - SDA 24.374,11 KM
3 Zijad Tvica - SBiH 11.554,00 KM
4 Ismet Imamović - SBiH 26.408,01 KM
 
Početnik
Oni koji se najvise zale i kojima je "navodno" najgore ti isti uvjek glasaju za lopove SDA i stranka za BiH,npr.pemzioneri.

A neko je rekao ko god je bio na vlasti nista se nije promjenilo,ja ne znam da je iko bio na vlasti sem SDA i stranke za BiH a to je sve isto lopov i kriminalac sve do jednog

Samo mogu dat primjer Tuzlu tamo je koliko sam upucen SDP,i to je drzava u drzavi jedan od najjacih gradova,a mi smo glup narod pa neznamo ni prepisat od drugih,samo znamo rec svi su oni isti i idemo glasat za iste lopove i svake godine samo tonemo i kukamo,a nista ne preduzimamo mi kao omladina lijena mrsko im izac na izbore,oni koji su izlazili uvjek,uvjek i izlaze i tako dobivaju vecinske glasove...

Al ako Bogda izmjenice se to ne tako brzo al hoce,dok izumre zalupani narod koji jos misli da je sve rijesio ako glasa za "svog"

A jedino trenutno resenje vidim u REVOLUCIJI.
 
Početnik
LudoA je napisao(la):
Da se citiram :)
LudoA je napisao(la):
A zamislite kad bi se svi gradjani BiH udruzili i u znak protesta prestali placati poreze? - mislim da bi se tek tada napredak vidio.



ehhh da smo pametni koliko nismo sve bi drugacije bilo a s tvojim citatom se u potpunosti slazem a da se on ostvari to ti je 1:100000000000000 pa sve to opet na kvadrat
 
Legend
Mislim da za pocetak, najvise sto mozemo uraditi jeste da ne cutimo i okrecemo glavu na ove njihove papanske poteze.

Reci sta mislis pa kud puklo da puklo, jer 100% znam da citaju forum.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top