SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala (UPDATE!! )

SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala (UPDATE!! )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

evo da se i ja nadovezem na pricu u tuzli prije par dan setam sa curom kraj kipova ondje neznam kako se zove taj dio posto nisam odozdo i lik neki lezi na sred ceste i ja normalno odma za mob i zovi policiju javlja se meni dezurni drot i ja kazem zelio bi da prijavim da neki muskarac lezi na cesti auta ga mimoilaze kaze ti on meni znamo da lezi vec sat i po i ja sta cu samo prekinem razgovor djabe zvao eto ti nase kulture
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

ajde dosta ba ne serite po nasoj mr. policiji, nema boljih na svijetu :cool: .... (samo ne saljite onu kaznu :lol:) ....
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

čerčo haman si kaznicu kakvu dobio,da te nije kamer tjuner sa asconom 2.0 ajnšpric ufatio kako se ganjas :D
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

ja da se ganjam? sa cim sa svojim sporetom? ma jok, zajbancija .... zaustavili me on i dema neko vece u 23:05 i pocese predavanja o voznji poslje 23h .... al fini su pustili me, kasnije me ponovo vide oko pola 1 smiju se .... valjda nece stic i meni osmjeh na vrata :icon_rolleyes: .... jesil vam? i kad stizes ak nisi? ....
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

Bravo .nOKe :``HITNA JE OBAVEZNA DOCI NA SVAKI POZIV MA KAKAV ON BIO !!!``apsolutno si u pravu ;)
 
Početnik
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

ccc :icon_mad:
lazy bitches


kod nas vamo i ne smijes okrenut 911

odma svi dolaze :lol:
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
ccc :icon_mad:
lazy bitches


kod nas vamo i ne smijes okrenut 911

odma svi dolaze :lol:

hahahaahha ta ti je dobra
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

nie preminuo ziv je al ima slomljen kuk


bio ja na Gradini kad su ga dovukli
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

a šta mislite još da u tom trenu nije bilo hitne jer je otišla npr. nekome ko je zvao iz zajebancije...
 
BHT Ovisnik
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

sumnjam da je samo jedna hitna ima u tuzli
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

da imaju dvije ;)
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

raja hitna pomopc mora reagovati na svaki poziv,neka neko ugane nog u i zovne ih oni moraju doci,Neznam ko rece oni polazu zakletvu to je u pravu,on je na sebe uzeo odgfovornost i on je doktor 24/7,i da nije na poslu i da vidi da nekome nije dobro njegova duznost je da pridje i pomogne u protivnom imas potpuno pravo da ga tuzis sta god hoces smijes mu raditi....A ima dosta bezobrazluka i kod naseg naroda ali bez obzira doktopr je doktor...Hajde hitna ali policija je jos gora,kad treba da dodju nikad ih a kad ti netrebaju tu su ujek....
 
Član
Vahid P.(45), motociklista koji je 27.03.2009. godine zadobio teške tjelesne povrede prilikom saobraćajne nesreće u Tuzli, preminuo je u danas u poslijepodnevnim satima na Klinici za anesteziologiju i reanimatologiju, potvrdila je to za RTV Slon Amra Odobašić, glasnogovornica UKC Tuzla. Podsjećamo da je do saobraćajne nesreće došlo u jutarnjim satima kada je nesretnog motociklistu udario taksi prijevoznik Tomislav R u Ul.Bosne srebrene, u blizini glavne autobuske stanice.. Iako je nakon 2 minute kako se nesreća dogodila pozvana Služba hitne medicinske pomoći u Tuzli, vozilo je teško ozljeđenog Vahida P. na UKC Tuzla prevezlo nakon 25 minuta.



RIP:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top