SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala (UPDATE!! )

SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala (UPDATE!! )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

inace su neljubazni,moj stari ima duze vrijeme problema sa leđima,predproslo ljeto oko ponoci probudio se,leđa ga ukočila nije se mogo micati,samo ruke micao,zvali hitnu da dođe nisu htjeli doći i onda morali buditi susjede da ga podignu i iznesu i tako ga nekako morali u autu dovest u bolnicu a zivmo 10 km od grada,sto je krajnje bezobrazno
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

danas prolazio pored stanice, uvidjaj trajao najmanje 3 sata, uzasan prizor, krv, covjek lezi na cesti..:icon_cry:
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

istinito al tako nam je u ovoj drzavi......., a to sto policija mora zvati hitnu je vjerovatno zbog dosta laznih poziva kojim se sluze neke osobe bilo da je u pitanju hitna il neka druga sluzba, pa su uveli i to da hitna ne dolazi na lice mjesta bez policije, a opet mozda gijesim....:icon_confused:
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

ja sam cuo da je motociklista preminuo...nazalost...neznam jel 100% tacna informacija,,,inace je momak sa Bulevara-Oktobarska
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

Krivi su debili koji zovu hitnu iz zajebancije, i kad je halid imao udes isto se desilo, al to vazi samo kod saobracajnih udesa.
Citao sam u novinama da je neko zvao hitnu iz zajebancije i rekao "Hitno mi treba hiljadu maraka". U takvim debilima je problem.
 
Legend
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

ja sam nekoliko puta prisustvovao dogadjaju, kad sluzenici hitne pomoci odbijaju da izadju ma lice mjesta, iako ih ljubazno zamolis i detaljno objasnis sitaciju
dakle.. ako ne znate
svi medicinski sluzbenici, prilikom polaganja svog strucnog ispita, polazu zakletvu (da ce se brinuti za pacijente bla bla bla) i sto gore neko rece "da su krivi debili sto zovu hitnu svako malo" to nema veze, HITNA JE OBAVEZNA DOCI NA SVAKI POZIV MA KAKAV ON BIO !!!

da se meni ovo desilo, ja kad bih dovezao momka u hitnu, je*o bi im mat*r svima tamo sto rade..

idioti retardirani
 

IGY

Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

koja glupost, pa sta mogao je covjek nedaj Boze umrijeti dok su oni dosli
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

ja sam vise puta zvao i isto tako,ili nemaju vozila,hej citav tk oni imaju dva vozila,jedno koje uvijek stoji parkirano a drugo je negdje na poslu...

jednom stojimo na omv i pijan covjek hoda preko puta ceste..i upade,niko nista,hajd ljeto je al opet je pohladno,i zovem ja hitnu upomoc,reko covjek je upo na cesti i treba mu pomoc.
nista mi kaze necemo izaci dok nas ne zovne policija,okej reko,ako covjek umre vi ste krivi i reko ovaj razgovor je snimljen samo da znate i spustim...
naravno dosla je i hitna i policija

najcrnje je ista je ekipa valjda koja je radila kad je momak na pasabunaru pokupio pjesaka...jos gore,ljudi mislili da je taj pjesak podlego i pokrili ga nekom dekom il necim..eee cojk lezi na po ceste pokriven a ziv..a hitne nigdje.
pobit sve treba,ako nece radit kako treba ne trebaju nikako ipak je to hitna,hitno je,zivot je u pitanju
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

Ljudi , vise u ovoj nasoj drzavi nista ne moze iznenaditi.
I mi hocemo u EU a nemamo vozila da hospitalisemo povrijedjene.
Moj stari kaze da u Austriji , ako se nesto tako desi i ocevidci pozovu
, ide kaze "Retung" - a to su policija , hitna i vatrogasci u kompletu.
Dje Evropa , a dje smo mi - jadna majko
 
Član
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

a tek kad naidje hitna da vidis kako se penju po trotoarima,hebes felge hebs sve,rotacijama se moras skloniti,inace kazna veelika
 
RE: SKANDAL- motociklista udaren, Služba hitne pomoći nije reagovala

i kaze voli Bosnu i Hercegovinuu..Ma pocet cu je jos malo mrziti sve visee..sta rade ljudima..brinu se samo za svoje.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top