Skakavac na haubi & pcela na krovu

Skakavac na haubi & pcela na krovu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ova zadnja je najljepsa...ova osa...prva je dobra tehnicki, al joj ruzna podloga (ne mislim da je ibiza ruzna :D nego monotono, bijelo, a to ne ide uz skakavce :))
druga losa skroz, zbog fulnutog focusa, kako vec i rekose...
eto dobio si i par korisnih savjeta od erola, vidi se da i on nekad hoce pomoc...
jos jedino, uzmi malo se zajebaji s PS-om, kontrast i brightness makar, crop isto tako...ne moras nista vise...daleko ce ljepse slike bit ;)
 

IGY

Član
Faja prva mi bas nekako cool sto je neobicna i sto je vijela podloga, izgleda ko neki studio :)
druga svakako bezveze, treca mi je ok
a sa PS om se tek pocinjem igrati nisam pa ce biti u skorije vrijeme i toga :D
i ima li ko od vas strucnjaka :cool: neki tutorijal o fotografijama i obradama u PS
mnogo bi vam bio zahvalan
 
BHT Ovisnik
ja sam koristio ovo da naučim raditi sa autima i tako sam naučio i sve ostalo:cool:
http://free-kr.t-com.hr/dejan/
zabavljas se s autimai učiš:D
 
Član
IGY je napisao(la):
Faja prva mi bas nekako cool sto je neobicna i sto je vijela podloga, izgleda ko neki studio :)
druga svakako bezveze, treca mi je ok
a sa PS om se tek pocinjem igrati nisam pa ce biti u skorije vrijeme i toga :D
i ima li ko od vas strucnjaka :cool: neki tutorijal o fotografijama i obradama u PS
mnogo bi vam bio zahvalan

ma nemas ti tu nekih puno zajebancija...sve sto imas oko klasicnog obradjivanja slike ti se nalazi u meniju Image>Adjustments> pa dalje imas razne zajebancije...Color balance (ako ti je white ballance zajebo, tj. ako ti je slika zuckasta, crvenkasta i sl. samo smanjis tu boju, dodas jos koju od ostalih i napravis ljepsu sliku)...Brightness/Contrast (svjetlina, kontras, znas i sam...samo ne pretjeruj ni s tim, sve u normalnim granicama :))...ostalo ces skontat sam...
cropnut znas i sam, pretpostavljam...tako da ti tu nemam sta objasnjavat...
 
Faya_M5 je napisao(la):
ova zadnja je najljepsa...ova osa...prva je dobra tehnicki, al joj ruzna podloga (ne mislim da je ibiza ruzna :D nego monotono, bijelo, a to ne ide uz skakavce :))
druga losa skroz, zbog fulnutog focusa, kako vec i rekose...
eto dobio si i par korisnih savjeta od erola, vidi se da i on nekad hoce pomoc...
jos jedino, uzmi malo se zajebaji s PS-om, kontrast i brightness makar, crop isto tako...ne moras nista vise...daleko ce ljepse slike bit ;)

Tako ti svom Master Yodi,dobro,dobro,pazi kad cu te opet naucit neki fol u PS-u:D
 
Član
ma opalio je on...za autofocus i zajebancije...a i ako te interesuje, potrazi neke savjete po netu...ima na torrentima knjiga o fotografiji (nisam ih ni ja procito, al kazem da imaju :D), pa skini ako hoces sta :)
 

IGY

Član
moram to naci
a evo nasao sam i jaedn forum
www.fotografija.ba
ima zanimljivih slicica
 
Član
Poznata mi ova "čela odnekud... meni se čini da je bila jednom kod mene i letala mi iznad glave,pa je udario jastukom a ona se uplašila i pobjegla.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top