sjela nova obuca

sjela nova obuca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nakon sto se otvori prva slika pomisli beze felge... medjutim nakon sto sam vidjeo drugo sliku moje misljenje se totalno pormijenilo...
EXTRA SU!!!
 

edo

Član
evo ja bih za dan-dva trebao kupit felge BORBET klasične petokrake CF design,felge su kao nove
sa odličnim gumama,lik ih cijenio 350,ali eto dao bih meni za 300 km,šta mislite jeli cijena ok???

inače ove felu su ti enese superiška...
 
Legend
edo je napisao(la):
evo ja bih za dan-dva trebao kupit felge BORBET klasične petokrake CF design,felge su kao nove
sa odličnim gumama,lik ih cijenio 350,ali eto dao bih meni za 300 km,šta mislite jeli cijena ok???

inače ove felu su ti enese superiška...

Hvala! Da nisu ovakve borbet,ove sam imao ja......
[attachment=1711]
 
Član
to su te sto ih edo hoce...14ke..tebe sam enese vidio danas s balkona,cini mi se...prosao si pored hotela america kroz zabranu :)
 
Član
ima neki momak na auto.ba,golf isti kao njegov...bijeli sa plavim diodama naprijed...vjerovatno sam ih zamijenio ;)
 
Legend
gogg je napisao(la):
ima neki momak na auto.ba,golf isti kao njegov...bijeli sa plavim diodama naprijed...vjerovatno sam ih zamijenio ;)

hehehe u Cazinu sam nisam ja taj,nemam diodi hehe...

fine ce biti borbet-ke edo.....

ah i danas sam bacio spric git na nove fele,dok se suhne ide sivi lak p bezbojni...pa onda izbacim fotke :icon_biggrin:
 

edo

Član
i za koliko si ih prodao,meni lik nudi iste takve sa gumama(felle su u odličnom stanju) za 300 km...
 
Legend
edo je napisao(la):
i za koliko si ih prodao,meni lik nudi iste takve sa gumama(felle su u odličnom stanju) za 300 km...

kao sto rekoh 450KM,gume prosle mozda 3000km.....
stare oko 2 godine,i bez recke na njima
a te tvoje,....to ti uopste nije puno!!
 
Član
edo je napisao(la):
evo ja bih za dan-dva trebao kupit felge BORBET klasične petokrake CF design,felge su kao nove
sa odličnim gumama,lik ih cijenio 350,ali eto dao bih meni za 300 km,šta mislite jeli cijena ok???

inače ove felu su ti enese superiška...
meni je jedan momak sa ilidze prodavao takve felge za 350 dobro ocuvane sa gumama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top