Sjedista iz golfa 3 u golf 2

Sjedista iz golfa 3 u golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam isto stavio sjedista od golfa 3 u svoju 2-cu
malo moras prepraviti nosace nije neki problem treba ti 20 min posla
kod trice su siri znaci treba da ih suzis nekih 5-10 cm i to je to
sretno
 
Član
code: KR je napisao(la):
raspon nosaca sjedista u golfa 3 je 6cm siri od g2 sjedista,nemas potrebe mijenjati nosace,samo zarezes nosac sjedista u obliku slova V i to zarezes ga s unutrasnje strane,a zarezujes onaj nosac od strane vrata,onaj drugi sto dolazi do rucne ne diras nista,jer ces ukriviti sjediste.Kada to uradis izmjeris raspon nosaca sjedista u g2,mislim da je oko 47cm i smotaj rukom nosac na tu sirinu,stavi sjediste u auto i probaj dali uklapa.Kada ga uklopis zavari i to je to.

ako sta nije jasno slobodno pitaj.;)

Jel mislis samo da zarezem da ne sjecem nista pa onda samo da zavarim?
 
Član
ma da imas tu opciju ali po meni bilo je lakse navariti nosac od 2 na taj nego od 3-ke zarezivat
 
Član
da,samo zarezi nosac u obliku slova "V" i to s unutrasnje strane,tako da kada savijas nosac prema unutra taj urez ce se spojiti,savijes na potrebnu sirinu,zavaris i to je to.
 
Član
code: KR je napisao(la):
da,samo zarezi nosac u obliku slova "V" i to s unutrasnje strane,tako da kada savijas nosac prema unutra taj urez ce se spojiti,savijes na potrebnu sirinu,zavaris i to je to.

Jel bitno tacno na kojem djelu da se zareze?
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
znal' iko kakav je slucaj kod KECA bar od G2 da se ubaci
Ma sto bi to radio,ova od dvojke su po meni jedna od najneudobnijih sjedista......a ako vec hoces to raditi isto samo izmjeri kolika je razlika i vari.....
 
Član
odozgo od sjedita odmaknes nekih 3-4cm

vwfan isti ti je slucaj i kod sjedista iz g2 u keca,samo sto manje suzajes nosace,malo sasvim suzis.
 
Član
code: KR je napisao(la):
raspon nosaca sjedista u golfa 3 je 6cm siri od g2 sjedista,nemas potrebe mijenjati nosace,samo zarezes nosac sjedista u obliku slova V i to zarezes ga s unutrasnje strane,a zarezujes onaj nosac od strane vrata,onaj drugi sto dolazi do rucne ne diras nista,jer ces ukriviti sjediste.Kada to uradis izmjeris raspon nosaca sjedista u g2,mislim da je oko 47cm i smotaj rukom nosac na tu sirinu,stavi sjediste u auto i probaj dali uklapa.Kada ga uklopis zavari i to je to.

ako sta nije jasno slobodno pitaj.;)

Ako ga samo savijem unutra zar nece onaj dio sto ulazi u sinu na pragu izgubiti nagib tj. ja mislim da onda nece biti pod 90 stepeni nego ce se malo nakriviti?:icon_question:
 
Član
golff je napisao(la):
code: KR je napisao(la):
raspon nosaca sjedista u golfa 3 je 6cm siri od g2 sjedista,nemas potrebe mijenjati nosace,samo zarezes nosac sjedista u obliku slova V i to zarezes ga s unutrasnje strane,a zarezujes onaj nosac od strane vrata,onaj drugi sto dolazi do rucne ne diras nista,jer ces ukriviti sjediste.Kada to uradis izmjeris raspon nosaca sjedista u g2,mislim da je oko 47cm i smotaj rukom nosac na tu sirinu,stavi sjediste u auto i probaj dali uklapa.Kada ga uklopis zavari i to je to.

ako sta nije jasno slobodno pitaj.;)

Ako ga samo savijem unutra zar nece onaj dio sto ulazi u sinu na pragu izgubiti nagib tj. ja mislim da onda nece biti pod 90 stepeni nego ce se malo nakriviti?:icon_question:

ako se iskrivi,ispravis taj dio sto ulazi u sinu,onaj dio dje ide plastika,vratis ponovo pod 90stepeni
 
Član
onda bi morao zasjeci na dva mjesta da bi mogao taj dio ispraviti,jel tako?Ne znam bas da bih mogao bez zasjecanja ispraviti taj dio, jer mislim da nije lako cijev saviti?
 
Član
golff je napisao(la):
onda bi morao zasjeci na dva mjesta da bi mogao taj dio ispraviti,jel tako?Ne znam bas da bih mogao bez zasjecanja ispraviti taj dio, jer mislim da nije lako cijev saviti?

druze ne motas opet cijev,nego onaj dio sto je zavaren za cijev tj.onaj dio sto drzi plastiku.

Da se ne peglamo ovdje kada nabavis sjedista imas moj PM,pa pitaj ako dje zapne;)
 
Član
code: KR je napisao(la):
golff je napisao(la):
onda bi morao zasjeci na dva mjesta da bi mogao taj dio ispraviti,jel tako?Ne znam bas da bih mogao bez zasjecanja ispraviti taj dio, jer mislim da nije lako cijev saviti?

druze ne motas opet cijev,nego onaj dio sto je zavaren za cijev tj.onaj dio sto drzi plastiku.

Da se ne peglamo ovdje kada nabavis sjedista imas moj PM,pa pitaj ako dje zapne;)

Hajde vazi,trebao bi sutra dobiti sjedista pa ako sta zapne cujemo se!;)
 
Član
Evo legla su sjedista od trice!:cool:
golf1.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top