Sjedista iz golfa 3 u golf 2

Sjedista iz golfa 3 u golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li neko zna da li je problem ubaciti sjedista iz golf 3 u golfa 2 i da li odgovaraju i zadnja sjedista ili samo prednja?Ako ima neko slikovito objasnjenje bilo bi dobro?:icon_question:
 
Član
Ebi ga ti slikovito, trebas nosace prepravljati a ima neko na forumu prodaje sjedista iz 3 sto su bila u dvici pa vidi sa njim, vec ti ej sve prepravljeno, a imam ti ja od 4 ako hoces :)
 
Član
drug mi je stavljo do golfa 4 sjedala u golf 2 ..zadnje treba samo fino namjestit i zavarit ...a prednja samo treba prepravit ono gdje se sjedala pomjeraju..i navarit ...tako je on bar radio..i super mu stoje ..
 
Član
Al_galone je izgleda prodao svoja a iz cetvorke treba malo vise para:lol: pa sam konto iz trojke sebi ubaciti samo prednja a ako nije puno skuplje i zaj*anije postaviti i zadnja s tim da ne bih vario zadnja jedino ako se mogu nekako zavrnuti i ne znam da li su zadnja od trojke puno uža ili šira od dvojkinih.
 
Član
Ima li igdje na internetu kakvo uputstvo sa slikama gdje treba sta odsjeci i zavariti na sjedistima od golfa 3 da ubacim na golf 2 ili ako je neko sebi to uradio da mi proba makar objasniti!!:icon_question:
 

LSD

Član
a j*o ga ti...pa izvadis svoja sjedista okrenes i izvadis ta druga i odmjesris gdje kako i sta:cool:
 
Član
Ma znam to, al jbga mislio sam da nema sta detaljnije npr. koliko tacno odsjeci sta i tako to da ne bi sta odsjeko vise nego sto treba ili ako treba sta savijati...mozda ima kakva caka da to sto lakse sredim!:icon_rolleyes:
 
Član
nemas nigde "plug and play" niti uputstvo, ljudi su ubacivali to cesto tako da se neces zeznuti oko toga, ima posla ali sve se da prepraviti...
Prvo nadji pouzdanog i povoljnog coveka sa aparatom za varenje, lepo se dogovori i da ti prepravi sedista.
Ja bas sutra idem kod poznanika da kupim profilisana iz trojke GTI-a, planiram da ih ubacim u starog Pola pa zamisli kolike prepravke tek ja imam.
Ne ustrucavaj se nego prioni na posao. ;)
 
Član
E ovako,ja sam sa haverom to radio na svom golfu,posto su nosaci sjedista od golfa 3 za jedno 5 cm ja mislim sira moras to skratiti...Imas 2 nacina:Jedan je da odsjeces jedan duzi nosac sa sjedista sa 3-ke i da njega okrenes i kratis kako ti najvise odgovara da bi se uklopilo,a drugi je laksi nacin da odsjeces nosac od 3-ke i mjesto njega zavaris nosac neki sa sjedista dvojkinih...nadam se da si me razumio...Evo i slika kako se radilo i rezultat....

[attachment=24168] [attachment=24169] [attachment=24170]
 
Član
Ok hvala na objasnjenju, ja cu probati da preradim nosac od trojke jer kontam da moja ostanu citava da ih kasnije prodam!Valjda cu uspjeti nekako to odraditi1;)


Jesi li ubacivao zadnju klupu, sta na njoj treba raditi!
 
Član
Zadnju klupu ne treba prepravljati pase bez problema,a ako budes zainteresovan za ova moja sjedista ja sam ti poslao cijenu....a ako ti budes radio radi sa nekim ko zna da ne userete nesto pa je teze posle popravljati opet....;)
 
Član
raspon nosaca sjedista u golfa 3 je 6cm siri od g2 sjedista,nemas potrebe mijenjati nosace,samo zarezes nosac sjedista u obliku slova V i to zarezes ga s unutrasnje strane,a zarezujes onaj nosac od strane vrata,onaj drugi sto dolazi do rucne ne diras nista,jer ces ukriviti sjediste.Kada to uradis izmjeris raspon nosaca sjedista u g2,mislim da je oko 47cm i smotaj rukom nosac na tu sirinu,stavi sjediste u auto i probaj dali uklapa.Kada ga uklopis zavari i to je to.

ako sta nije jasno slobodno pitaj.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top