sjedista golf 4 u golf 3 prebacivanje

sjedista golf 4 u golf 3 prebacivanje

Član
molio bi bez daljih rasprava moze, nemoze da li treba da radim i tako..znam da moze samo trazim osobu koja bi mi to mogla prepraviti..
 
Član
jos u potrazi znal iko iz sarajeva da ih prepravi ako zna nek javi ovdje ili preko pp nek ostavi broj da ga zovem..
 
Član
naso sam momka ubacio sjedista danas odradio perfektno razlika ogromna..eto ako kome treba broj nek se javi
 
Član
Super, samo mi nisu jasni ovi sto pisu nemoze, tesko i to sve... Nikakva fizika ljudi moji, elektro aparat, i malo maste mogu cuda da naprave, nema tog sjedista i auta u koje se ne moze ubacit.
 
Član
Reci mi kako je bilo kod zadnje klupe, kakve trebaju prepravke, kako je vizuelno ispalo? Ima li razlike u širini klupe? Razmišljao i moj stari na svojoj trici da uradi. Ako nije problem pošalji ko ti je radio u PP, i koliko si to platio. Hvala.
 
Član
radio mi je jedan momak iz semizovca sad koliko kosta fkt nezz ovo je bilo jaranski :)) zadnja klupa odgovara fantasticno ista sirina i sve, prednja sjedista isto tako lahko se ubace kad neko zna mi smo zavrsili sve za neka 4h i ispalo je perfektno ako te bude zanimalo javi se na pp pa ti ostavim broj od momka vizuelno nema razlike nikakve izgledaju kao originalna
 
Član
Ajd ako ti nije problem da pitaš za koliko bi to uradio, pa da uporedim sa još jednom ponudom što sam našao.
 
Član
Evo pre par sati sam prodao sedista iz svog Golfa 4 i covek ih je bez reci odneo kako bi ih ugradio u Golf 2. Komplet sam dao za 130KM i tip mi je ostavio lezajeve klizaca jer kako kaze sve ce da sece i vari konstrukciju dvicinog sedista.
Uglavnom, bez filozofije perfektno upadaju...
 
Član
deez je napisao(la):
Evo pre par sati sam prodao sedista iz svog Golfa 4 i covek ih je bez reci odneo kako bi ih ugradio u Golf 2. Komplet sam dao za 130KM i tip mi je ostavio lezajeve klizaca jer kako kaze sve ce da sece i vari konstrukciju dvicinog sedista.
Uglavnom, bez filozofije perfektno upadaju...


od toga nema nista,, pod broj jedan moze samo napraviti da dodju visocija sjedista, a drugo cetvorkini klizaci kolutovi upadaju u dvicine sine i naravno bolje klize,, po sinama
ne zapinju kao dvicina,, napredniji mehanizam ;)
za dvicu i tricu je idsta procedura,, prednja se na mjeru sina zavare,, i naprijed napravi mjesto za matice i gotovo, oko zadnje klupe ima 1 do 2 prepravke
 
Top