sjedista golf 4 u golf 3 prebacivanje

sjedista golf 4 u golf 3 prebacivanje

Član
jel mi neko moze odraditi ove nosace u utorak mi dolaze sjedista od golfa 4 pa bi htio da ih ubacim u golfa 3 da li bi mi to neko mogo odraditi da mu platim...moze ovdje da javi moze na pm..
 
zadnja klupa bi trebala odgovarat, a ne mozes nista pravit dok ne dodju sjedista, jer se na njima prepravlja
 
Član
znam da nemogu dok nedodju nego samo da nadjem koga da mi to odradi, zadnja klupa moze odgovara to znam ima drug kod sebe uradio mu jedan momak ali taj momak je sad otiso vani radi tako da meni ostaje da nadjem nekog da mi to odradi
 
Član
duurma je napisao(la):
ako nije frka da nam kazes o kojim se sjedistima tacno radi

http://www.pik.ba/artikal/2520040/golf-iv-komplet-sjedista-crne-boje-extra-ocuvana/

tacno se radi o ovim sjedistima sa linka njih sa uzo pa ce mi stici u utorak
 
Član
A jesi dobro proso :cool:
Otidji kod nekoga što zna varit i nek ti prepravi. A zadnja cak mislim i da pasu.
 
Član
Franki je napisao(la):
A jesi dobro proso :cool:
Otidji kod nekoga što zna varit i nek ti prepravi. A zadnja cak mislim i da pasu.

proso sam extra s obzirom da su sjedista od nove tipe i da su kao nova nemaju packe na sebi ovako,, zadnja pasu to znam, a nezz ako ima ko da bi odradio nek se javi..
 
Član
zadnja klupa moze probo sam neznam gdje si ti gledo da nije ni slicna, nista ne brini sve ce se uraditi...
 
Golf2gti16v je napisao(la):
moja preporuka je da to ne radis :),nista ne stima,sve komplet mora da se vari,zadnja klupa ni slicna nije

nije ista ko u mk2, u mk3 je zadnja klupa dvodijelna, i imaju nosaci sa naslon, ja sam moro varit na mk2
 
Član
i ja sam od venta vario jedan nosac na nova u MK2 ali moze i od MK4 u MK2 gledo sam momak jedan uradio extra pa i ja sad razmisljam o tome a za MK3 bi trebalo to ici kad u golfa keca stanu od mk4 kud ces dalje...;)
 
Top