Silver Golf 4 my car hehe ;)

Silver Golf 4 my car hehe ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Chip tuning
protocni intercooler
K&N panel filter
Novi auspuh

sa ovim bi mogao postici zeljenu snagu ;)
 
Član
nek je sa srecom!
;)

jel stranac il je nas i ako nije tajna koliko si ga platio
stavi i slike :D
 
Član
Jean Dunand je napisao(la):
bulex

tek sam sad primjetio da ti imas iste boje golf 4 TDI 150 KS, covjece blago tebi za 150 KS :D

nemojmo da  budemio u istom kaficu da ti ili ja ne pokusavamo otvoriti pogresan golf hehe...

ma ne sikiraj se i ako udjes... ne mozes dalje od zedera.... a valjda bude kakvih promjena na autima da se ne bih zayebali....
 
kAcA je napisao(la):
nek je sa srecom!
;)

jel stranac il je nas i ako nije tajna koliko si ga platio
stavi i slike :D

stranac je iz Austrije, uvezen 2004 god. tad je imao ovjerenih 12.580 kilometara na mjeracu (dokazano iz servisnog papira u periodu izmedju 2002. do 2004. god), ma ima sve papire da me bolelo glava od nevjerice. imam druga koji govori austrijsku i nazvao je u servis u becu i sve je tacno...bez ikakve zajebancije :icon_eek:

cijena je bila 16.000 maraka, ali kad sam ga opravdano smanjio zbog je***e sitnice na plastici, rezervnoj gumi, i amortizera tako da sam platio 12.000 odmah u kes bez ikakve price! covjek se s teskom mukom razmisljao i nakon 2 dana je pristao po mojoj sreci, oko 155.000 km na mjeracu, odlican motor i platim samo 800 km na kompletni popravak dosadnih sitnica! ukupno oko 13.000 km sa zederom ne znam tacno.

eto jesam li imao srecu? ne znam stvarno samo sam sretan
 
Član
nadam se dace te fino sluyiti TDi >D a yeder je bgm dosta para bice ti ta cijena mao vise >D
 
Član
kasko osiguranje i alarm nako radi narkomana i rahat si,spavas mirno ne razmisljas jesi li zakljucao auto ili ne,ne vracas se do auta da vidis i tak to :)

osnovacemo klub sivih golfova ima nas metar:)

daj nam slike auta ba
 
Član
moze.... samo da nas se skupi jos 2-3... i da i mi pjevamo.... u inat svima jaci nego ikad... eehheheheheheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top