Silver Golf 4 my car hehe ;)

Silver Golf 4 my car hehe ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zdravo svima! zao mi je sto me nije duuuuuuuuugo bilo, imam obaveze velike i ostala sranja na akademiji...

Kupio sam juce golf 4, silver metalic, godiste 2002, motor 1.9 TDI oko 115 KS snage (znam da neki mrze dizel u tuning auta ali uz jacinu motora moram misliti i na potrosnju goriva jer cijene lete u nebo...) uz chip izlazi oko 146 Ks snage sto mi je veoma dovoljno hehe...

Prekojuce sam ga vozio i pregledao, ima izlizanih plastika na menjacu i rukohvate uobicajene kod golfa 4, razbijenih plastike na stop svetla, ogledala retrovizora i slabih amortizera, rezervna guma ima celave gume i nema pribora za hitnu pomoc jbg ako me uhvati pajkani desi me kazna, ali motor je """bozanstveno ocuvan|""" da su mi ispale oci kada sam ga pregledao (i sat vremena sam gnjavio vlasnika kako je uradio na motoru, ima sve ovjerene racune iz servisa ukupno je platio 1300 maraka na motor, lud covjek)! Pregledan od mene i jos jednom u dva razlicita servisa kod mojih ovjerenih 3 majstora (sa njima pijem pice u kafani) i kaze mi majstor "Pa jebote gdje si nasao ovaj auto??? ove stare plastike mozes menjati za malo para i bice kao nov! motor je preodlican ako ti neces kupiti molim te daj mi broj mobitela vlasnika auta! please!" Kod drugog servisera isti odgovor o motoru...

motor na prvom mjestu vaznosti kod kupovine, na drigom menjac pa zatim sledi ostale stvari (kocnice, ovjes...) kod kupovine. A tek radio i zvicnik, znate ja sam potpuno gluv i ne cujem nista ali kad sam probao na MAX zvuk, uh...izjebali su mi usi dok sam pokusavao naci nacin kako da ugasim radio!
I tako sam ga kupio. jbg volim CRX ali nikako ga ne stignem kupiti, ovaj mi je dobar za svakodnevnu voznju.

Stavio sam ga na servis noce kocnice i amortizera, zatim stavicu zeder zastite i sitnice. ima jos para za ostalo

Nemam ovdje slike i foto da ga slikam ali pogledajte kroz prozor da vidite izgleda kao i svaki golf :lol:

Kod kupovine sam mislio i na stare plastike i vanjski izgled, umjesto uobicajene djelove da ih zamjenim, uzecu tjunirane delove iz kataloga A3M i ispasce ovako potpuno slicno predobro ali ne isto, imam svoj stil odjevanja :lol:

cujemo se ubrzo!
 
Član
nek ti je sa srecom vozilo i daj neke slike ako nisu ove ako, jes ove sa tablicama Rijeka onda odlicno izgleda
 
ne brinite se nista, slikati cu ga sa svih uglova. Kada ga budem doradio tj. tjunirati i zatim slikati pre i posle, korak po korak, bice zabave za vas i za mene osim za moj novcanik smrc...
 
Član
E Cestitam ti na kupovini , dobro si auto kupio !

Za te plastike tj.rukohvate je najbolje skinudi (oguliti) one gumice i jednostavno ih ofarbati ...

A ove slike sto si stavio hmmm ...

Ova sa cleaned.be je premocna , mislim svako auto na toj stranici je VRH , ali ova sa ovim FLAME-ovima je katastrofa (Jedino joj Felge valjaju) :)
 
Član
Jean Dunand je napisao(la):
zdravo svima! zao mi je sto me nije duuuuuuuuugo bilo, imam obaveze velike i ostala sranja na akademiji...

Kupio sam juce golf 4, silver metalic, godiste 2002, motor 1.9 TDI oko 115 KS snage (znam da neki mrze dizel u tuning auta ali uz jacinu motora moram misliti i na potrosnju goriva jer cijene lete u nebo...) uz chip izlazi oko 146 Ks snage sto mi je veoma dovoljno hehe...

nesto sam sumnjiv oko ove cifre, samo uz chip :icon_arrow:

daj nam slike auta...
 
gaga je napisao(la):
Jean Dunand je napisao(la):
zdravo svima! zao mi je sto me nije duuuuuuuuugo bilo, imam obaveze velike i ostala sranja na akademiji...

Kupio sam juce golf 4, silver metalic, godiste 2002, motor 1.9 TDI oko 115 KS snage (znam da neki mrze dizel u tuning auta ali uz jacinu motora moram misliti i na potrosnju goriva jer cijene lete u nebo...) uz chip izlazi oko 146 Ks snage sto mi je veoma dovoljno hehe...

nesto sam sumnjiv oko ove cifre, samo uz chip :icon_arrow:

daj nam slike auta...

Nema problema da te uvjerim, evo ti pogledaj u katalog na stranici chip tuning i vidi GOLF IV TDI sa 115 KS na 146 KS uz 200 eura bez popusta jbg

http://www.smchiptuning.com/katalog/vw.html
 
Član
daj bolan slike tog golfa :D samo da ti kazem da ces se nauzivati :D .... iz licnog iskustva..... uzivaj i nek jje sa srecom
 
Član
Jean Dunand je napisao(la):
gaga je napisao(la):
Jean Dunand je napisao(la):
zdravo svima! zao mi je sto me nije duuuuuuuuugo bilo, imam obaveze velike i ostala sranja na akademiji...

Kupio sam juce golf 4, silver metalic, godiste 2002, motor 1.9 TDI oko 115 KS snage (znam da neki mrze dizel u tuning auta ali uz jacinu motora moram misliti i na potrosnju goriva jer cijene lete u nebo...) uz chip izlazi oko 146 Ks snage sto mi je veoma dovoljno hehe...

nesto sam sumnjiv oko ove cifre, samo uz chip :icon_arrow:

daj nam slike auta...

Nema problema da te uvjerim, evo ti pogledaj u katalog na stranici chip tuning i vidi GOLF IV TDI sa 115 KS na 146 KS uz 200 eura bez popusta jbg

http://www.smchiptuning.com/katalog/vw.html

nema šanse! ;)

traba puno vise prerada za tu snagu ;)
 
Član
gaga je napisao(la):
Jean Dunand je napisao(la):
gaga je napisao(la):
Jean Dunand je napisao(la):
zdravo svima! zao mi je sto me nije duuuuuuuuugo bilo, imam obaveze velike i ostala sranja na akademiji...

Kupio sam juce golf 4, silver metalic, godiste 2002, motor 1.9 TDI oko 115 KS snage (znam da neki mrze dizel u tuning auta ali uz jacinu motora moram misliti i na potrosnju goriva jer cijene lete u nebo...) uz chip izlazi oko 146 Ks snage sto mi je veoma dovoljno hehe...

nesto sam sumnjiv oko ove cifre, samo uz chip :icon_arrow:

daj nam slike auta...

Nema problema da te uvjerim, evo ti pogledaj u katalog na stranici chip tuning i vidi GOLF IV TDI sa 115 KS na 146 KS uz 200 eura bez popusta jbg

http://www.smchiptuning.com/katalog/vw.html

nema šanse! ;)

traba puno vise prerada za tu snagu ;)

treba nekakav filter i neke pregrade sha ja znam... KRVOLOK je to lijepo reko na svojoj temi SM CHIP TUNING

ev
mora biti dobar sport filter i mora se skinuti katalizator i svi pregradni lonci,samo tako se moze izvuci jos snage i motor mora biti u super stanju... i chip tuning... i mozes izvuci... toliko.... isto ko i za mene 196 sa tim preduslovima....
 
bulex je napisao(la):
gaga je napisao(la):
Jean Dunand je napisao(la):
gaga je napisao(la):
Jean Dunand je napisao(la):
zdravo svima! zao mi je sto me nije duuuuuuuuugo bilo, imam obaveze velike i ostala sranja na akademiji...

Kupio sam juce golf 4, silver metalic, godiste 2002, motor 1.9 TDI oko 115 KS snage (znam da neki mrze dizel u tuning auta ali uz jacinu motora moram misliti i na potrosnju goriva jer cijene lete u nebo...) uz chip izlazi oko 146 Ks snage sto mi je veoma dovoljno hehe...

nesto sam sumnjiv oko ove cifre, samo uz chip :icon_arrow:

daj nam slike auta...

Nema problema da te uvjerim, evo ti pogledaj u katalog na stranici chip tuning i vidi GOLF IV TDI sa 115 KS na 146 KS uz 200 eura bez popusta jbg

http://www.smchiptuning.com/katalog/vw.html

nema šanse! ;)

traba puno vise prerada za tu snagu ;)

treba nekakav filter i neke pregrade sha ja znam... KRVOLOK je to lijepo reko na svojoj temi SM CHIP TUNING

ev
mora biti dobar sport filter i mora se skinuti katalizator i svi pregradni lonci,samo tako se moze izvuci jos snage i motor mora biti u super stanju... i chip tuning... i mozes izvuci... toliko.... isto ko i za mene 196 sa tim preduslovima....

Jasno, procitao sam sve lijepo rijec po rijec vec predugo i razmisljao godinu dana o svim sitnicima kako ono kako ovo, meni su dovoljni oko 150 ks, ako se pokaze da chip tuning (moze biti fino ulozeno-fino dobiveno) ne pokaze dobre rezultate idem dalje na K&N filter, airbox (kada kupim prednji branik), miltek aspuh (kada kupim zadnji branik da podesim gdje izlazi aspuh)

ima dosta posla rekose vec da cete uzivati gledajuci slike korak po korak :)
 
bulex

tek sam sad primjetio da ti imas iste boje golf 4 TDI 150 KS, covjece blago tebi za 150 KS :D

nemojmo da budemio u istom kaficu da ti ili ja ne pokusavamo otvoriti pogresan golf hehe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top