sezona 2011 - nove igracke... :)

sezona 2011 - nove igracke... :)

Član
beks setup je za slusanje a gepek previse radi nedampiran...tako da iako se izgubi koji decibel vaznije je da se ne cuju limovi kad se slusa muzika...to je setup za svaki dan... :cool:
 
Član
ajmo rifreš...
jebo dB...penzija...prelazi se definitivno na SQ... :D
u ruke su mi došli neki zanimljivi ampovi pa ću stavit par slika da se vidi šta su prava SQ pojačala... ;)

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


i jedan zanimljiv HU: :icon_biggrin:

scaled.php
 
Član
Auuu sta je covjek nabavio :D:cool: zanimljiva kolekcija :icon_smile:

A ne bi valjalo bez pioneera tradicija je kod nas imat barem nesto a da pise pioneer ak nemas nisi in :D
Samo me zanima gdje nadjes ove top modele pioneera, onaj sto sam vidio kod Mahira u Osijeku je perverzija :cool:
 
Član
Ah znam ovo poznato,upoznat sam Marko sa cijenom koliko je ovo kostalo sve novo uz ovo si dobio i racun kad je to sve kupljeno novo hehehe,jakoooo dobre stvarcice ;)
 
Član
pa to je taj što je bio kod mahira,samo sam stavio sliku,ništa pajo... :D HU je vrhunski ali nije za brpersku ekipu... :icon_biggrin:


edit: @chuza: nisam dobio nikakav račun :icon_rolleyes: mislim da je ovo kupljeno nekad 90-ih tako da neko baš čuva račune... :D
 
Član
A to je taj :D
Mislio sam da je prodat znam da je ekipa iz teema gemist ga gledala reko mozda je otiso u kakvu zamjenu
 
Član
RE: nesto i od mene...ICE setup...

menjic je napisao(la):
Jos jedna 18ka i to je to.

sad tražim neke fotke po ovoj temi kad vidim ovaj komentar :D
eto sad je i 18" na lageru,da se ne žališ :lol:

edit: bezze dižem temu ali morao sam quotati :icon_biggrin:
 
Član
RE: nesto i od mene...ICE setup...

marko_v je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Jos jedna 18ka i to je to.

sad tražim neke fotke po ovoj temi kad vidim ovaj komentar :D
eto sad je i 18" na lageru,da se ne žališ :lol:

edit: bezze dižem temu ali morao sam quotati :icon_biggrin:

Vidis da sam bio u pravu i tad :p
 
Top