sezona 2011 - nove igracke... :)

sezona 2011 - nove igracke... :)

Član
RE: pripreme za sezonu 2011...

malo mi je glupo ovo za mini klasu jer ja recimo na fabrickoj tubi (koja uopste nije od woofera koji koristim) imam aero port i ispade ja nemrem u tu klasu a muzika mi je za slusanja svaki dan ofo ono ... to mi je malo zbunjujuce al aj ... isto i ovo za broj obrtaja motora, ja recimo nemam obrtomjer i kako sad da neko zna jel kod mene 1000 o/min il 3000 ... mislim da se to bas nije najbolje promislilo al aj uvijek dosad se kritikovalo pa sto ne i sad :lol: ...
 
Član
RE: pripreme za sezonu 2011...

eddo nemoj da te ucim citat...

aero portovi i neke zajebane SPL kutije

1.ako koristis AP na tubi, ne zelim da pricam sa tobom (jer se on moze puno bolje iskoristiti)...
2.pod AP se podrazumjeva port od 16mm sa zaobljenim flencevima u kutiji za SPL...

ja ovdje ne vidim problem, zna se sta je SPL kutija i AP, jel zelis da se takmicis u klasi sa nekim tko bi brpno sa kompresionom kutijom???

a sto se tice rada auto 1000 o/min se odnosi na ler gas jel auto radi na 800, 900 ili 1000 o/min, znaci nema dodavanja gasa u toku mjerenja i svak tko bude dodavao gas bit ce diskvalifikovan... to tebi nije bitno jer imam senzor na koji cu te nakacit da vidim na koliko obrtaja radis...;)
 
Član
RE: pripreme za sezonu 2011...

znam da se moze bolje koristit al vako je zabavnije :D ... uglavnom kombinacija AP-a i kutije moze napravit razliku izmedju mini i A klase? posto bilo bi mi bezveze da se takmicim u A klasi sa wooferom na 4 ohma i pojacalom 4 kanala i 45Ah akku :icon_rolleyes: ... ipak mislim da je ova moja muzika za mini klase ... jedino moooozda posto sam se razmisljo vec o tom umjesto ove tube bude legla neka bezze kutijica (najvise radi prostora u gepeku) a i ta kutijica ako se bude radila il ce bit slot port il ce bit AP 10-ka sto znaci da i dalje spadam u mini jelle?
 
Član
RE: pripreme za sezonu 2011...

eddo sa tubom i AP 16 mozes u mini, sa kutijom i AP 16 nemres, sa kutijom i portom 10 mozes;)
 
Član
RE: pripreme za sezonu 2011...

pocela nabavka komponenti za emma setup... :D SQ italijan... :icon_biggrin:

dsc01574p.jpg


distribucije...

dsc01572mn.jpg
 

IGY

Član
RE: pripreme za sezonu 2011...

joj majko moja sto mjesate kruske i jabuke.....
prvo emma setup, amp haj ok, i onda stavis bakarne sipke tj distribuciju, koju da ti vidi sudija koji prvi put sudi bi te poslao kuci bez daljeg pregleda....
 
Član
RE: pripreme za sezonu 2011...

IGY je napisao(la):
joj majko moja sto mjesate kruske i jabuke.....
prvo emma setup, amp haj ok, i onda stavis bakarne sipke tj distribuciju, koju da ti vidi sudija koji prvi put sudi bi te poslao kuci bez daljeg pregleda....

aj sad ozbiljno, kad si zadnji put umocio? djelujes mi malo napeto :D ... salu na stranu, u potpunosti si u pravu ;) ...
 
Član
RE: pripreme za sezonu 2011...

Bekir_SA je napisao(la):
Možda se momci malo šale na račun EMMA :icon_question:

logicno... :D al ajd amp nije los...kod mene je samo privremeno...ide kod kolege joketa posle... ;)
ja ipak ostajem na ovim distribucijama... :icon_biggrin:
 
Top