Serviseri

Serviseri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sporting je napisao(la):
Pretezno mi auto odrzava amidja koji radi u Yugo servisu...

tu sam radio praksu prvu godinu skolovanja :D ali sta ce se kad nisam stvoren za mehanicara :D inace generalni servis i to je to a ja sto se tice elektronike i tako tih zajebancija ;)
 
Član
Pa naucili te ista? Hehe
Al´ djaba ako ti ne zelis da to radis, odnosno ne zelis da naucis to da radis, onda ti ne moze on nista pomoci... a ni on nije zaduzen za elektroniku...
:)
 
pežo servis na barama, djeluju mi savim ok, dobri majstori, pristojne cijene, nisam osjetio da su me nešto zajebali, čak suprotno, uradili su popravku brže nego što su planirali i manje naplatili nego što su prvobitno rekli!
 
Član
Peugeot 205 GRD 1.8 je napisao(la):
pežo servis na barama, djeluju mi savim ok, dobri majstori, pristojne cijene, nisam osjetio da su me nešto zajebali, čak suprotno, uradili su popravku brže nego što su planirali i manje naplatili nego što su prvobitno rekli!

Jel to kod Hame u barama sto mu pred radnjom visi ona velika (ogromna) peugeot zastava.
 
Član
Radim sam sebi, automehanicar sam po struci, i prije mjesec dana sam poceo raditi sam za sebe. Do tada sam radio kod drugog, ali vrijeme je za samostalno. Ja uglavnom radim mehanicku. ;)
 
Član
znas li mozda za pojas u autu zategnut stoji nemogu ga povuci nikako isto koda je zablokiro ?
 
Član
Mirz@ je napisao(la):
znas li mozda za pojas u autu zategnut stoji nemogu ga povuci nikako isto koda je zablokiro ?
vjerovatno je zablokirao, treba otvoriti pa probati napraviti, nekada se nemože napraviti jer se sve raspe prilikom otvaranja
 
Član
nismo je napisao(la):
speed je napisao(la):
dogovoricemo se oko popusta samo dodjite ;)

treba meni na 200sx raditi radilicu i lezajeve, zanima me cijena ruku , moja obrada i dijelovi
ne znam tacno koliko bi bilo jer sve zavisi koliko posla ima. Bilo bi dobro da dodjes da vidim auto pa da se dogovorimo. Uglavnom nece biti puno pripazicu te.
 
Administrator
speed je napisao(la):
nismo je napisao(la):
speed je napisao(la):
dogovoricemo se oko popusta samo dodjite ;)

treba meni na 200sx raditi radilicu i lezajeve, zanima me cijena ruku , moja obrada i dijelovi
ne znam tacno koliko bi bilo jer sve zavisi koliko posla ima. Bilo bi dobro da dodjes da vidim auto pa da se dogovorimo. Uglavnom nece biti puno pripazicu te.
ne moras skidati motor raskopcas mjenjac i pomaknes skines karter i to je to...
ok dogovorit cemo se ima jos do toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top