Serviseri

Serviseri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ehh mene sad konkretno interesuje , gdje i ko Vam održava auto ,
koji servis , koji majstor , koji limar , bukvalno sve , da li to radite sami itd ??
 
Član
Sitnije popravke radim sam a ostalu mehaniku kod majstora na Jezeru, on ga servisira od kad ga imam i on je kriv sto dobro ide .. Mustafa 061/205-033.. Preporucio bih ti ga za odrzavanje GTI-a
 
Član
Ja radim u Turbomehaniku, na Dobrinji 5, dobri su majstori pravo, a nisu nesto skupi. Pored imas i autolakirera.
 
Legend
stari mi je nekad bio mehanicar,sad se bavi samo auto elektrikom i dijagnostikom,STARI je zakon ;)
 

IGY

Član
sitnije popravke radim sam, a oko mehanike motora i sl. radi mi jaran zove se Fuad Vrabac, nekada su on i jos par njih drzali Autocontinental na Vracama a sad on radi onako privatno za raju
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Sitnije popravke radim sam a ostalu mehaniku kod majstora na Jezeru, on ga servisira od kad ga imam i on je kriv sto dobro ide .. Mustafa 061/205-033.. Preporucio bih ti ga za odrzavanje GTI-a
Jel' ima instrumente da uštima auto ??? Jel' mladji ili stariji lik ?
 

IGY

Član
pa nekih 28-30 god, a neznam na koje instrumente mislis, i kako da ga ustima. Mislis na paljenje i stangas i tako te dzidze, ako na to mislis onda ti je za to najbolji DUNO servis u Kiseljaku imam ti i njegov broj a mozemo i zajedno otici do njega, dijgnosticiranje ti je 10, a sa stelovanjem 20 ukupno, neznam ako nije sad sta poskupio te su cijene bile prije godinu dana, a radi kompljuterski sve unese broj i stima kako fabrika kaze ili ako ti hoces da ide brze i vise trosi ili ide sporije i manje trosi
 
evo ja sam bas danas dobio informaciju od naseg clana da ima neki majstor kod Mercatora koji odrzava Fordove masine i moram sutra otici kod njega...a do sada sam odrzavao auto u Ford servisu...mlado auto da se zezam sa majstorima
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
evo ja sam bas danas dobio informaciju od naseg clana da ima neki majstor kod Mercatora koji odrzava Fordove masine i moram sutra otici kod njega...a do sada sam odrzavao auto u Ford servisu...mlado auto da se zezam sa majstorima

taj ti je servis moj drug zatvoren. Cuo sam da se lik razbolio ili tako nesto. otidji pa provjeri tako ti je najsigurnije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top