Seksali se u metrou, a putnici ih snimali " VIDEO "

Seksali se u metrou, a putnici ih snimali " VIDEO "

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
A jes lola navalio, ne posustaje:) Neka neka, nek se je*u dijeca zdravo je to:) A kome se ne dize na pi*ice nek se malo preispita:)

Moj Savo kad budeš imao djecu i slao ih u školu gradskim prevozom drugačije ćeš razmišljati :icon_sad:
 
Član
Sad kad sam se vraćao iz BG-a, namjerno išao busom preko koridora, a ne preko Hrvatske. Do granice sam čitao novine i nisam obraćao pažnju na ostale putnike. U Bijeljini stane, kaže pauza 5 min. Izađem napolje da zapalim cigaru, kad ono :icon_eek: Izlazi plavuša sa SISETINAMA ogromnim, a ona lijepa, zgodna, trenerka u guzu ušla, meni oči ispale. Kako sam ušao u bus i vidio je, ova moja budala u gaćama izludila i neće da se spusti. Taman razmišljam kako da joj priđem, kad ona izađe u Brčkom.:icon_cry: Kako mi je bilo krivo.:icon_cry:
Ljudi, kome se ne diže na dobre ribe, neka odma' skače sa mosta.:cool:
 
rinaldo je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
A jes lola navalio, ne posustaje:) Neka neka, nek se je*u dijeca zdravo je to:) A kome se ne dize na pi*ice nek se malo preispita:)

Moj Savo kad budeš imao djecu i slao ih u školu gradskim prevozom drugačije ćeš razmišljati :icon_sad:

E moj Rinaldo, danasnja dijeca sazrijevaju mnogo ranije, i znaju mnogo vise nego sto sam ja znao kad sam bio njihovih godina, a pogotovo vi koji ste stariji od mene! Iz pelena pa za kompijuter internet, sve im je dostupno! Ne podrzavam ja bas ovo, je*anje na javnom mijestu i to, ovi sigurno nisu "trijezni" i "cisti"! Samo drogiran ili pijan bi se seksao u gradskom!
 
OggyBoy je napisao(la):
Sad kad sam se vraćao iz BG-a, namjerno išao busom preko koridora, a ne preko Hrvatske. Do granice sam čitao novine i nisam obraćao pažnju na ostale putnike. U Bijeljini stane, kaže pauza 5 min. Izađem napolje da zapalim cigaru, kad ono :icon_eek: Izlazi plavuša sa SISETINAMA ogromnim, a ona lijepa, zgodna, trenerka u guzu ušla, meni oči ispale. Kako sam ušao u bus i vidio je, ova moja budala u gaćama izludila i neće da se spusti. Taman razmišljam kako da joj priđem, kad ona izađe u Brčkom.:icon_cry: Kako mi je bilo krivo.:icon_cry:
Ljudi, kome se ne diže na dobre ribe, neka odma' skače sa mosta.:cool:

A jel ti ludi ovaj warning sa strane:lol::lol::lol:
 
Član
najače je što ja mislim da su ovo maloljetna djeca.... al et mozda se i varam...

al šta fali, nek je hambira kad može :p
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jbg, prigustilo, šta ćeš?:D

A priznajte( znam da nisam jedini), da vam se redovno diže u gradskom prevozu, pogotovo kad je puno pičića unutra ili,...

Manijace jedan, kojim linijama se vozis da znam da ne saljem devojku:lol:
 
pdarijo je napisao(la):
sta da vam neko je*e kcerku ovako u po gradskog prevoza pito bi vas :lol:

Pa druze to sto se cerka tuca po gradskom to treba roditelje napasti, jer su je tako odgojili, sto joj nisu dovoljno posvetili paznje da je posavjetuju! Sve je stvar odgoja i sredine u kakvoj odraste!
 
Član
Svi smo mi ljudi sexualna bića , sex je važan svima ali ovakvo ponašanje na javnom mjestu gdje su tu scenu mogli vidjeti svi putnici među kojima možda ima i djece ja osuđujem i sigurno da sam se našao pred ovakvom situacijom nebih se prihvatio mobitela nego pesnica. Zbog pasivnosti građana i dešavaju nam se stvari da nam djeca gledaju kako se degenerici današnjeg modernog društva sexaju , ubijaju , pljačkaju po javnim prevozima.
 
Top