Seksali se u metrou, a putnici ih snimali " VIDEO "

Seksali se u metrou, a putnici ih snimali " VIDEO "

Član
Internetom kruži video mladog para koji se bez srama seksao u jednom od vlakova bečke podzemne željeznice. Unatoč tome što su ih mnogobrojni putnici snimali i zadirkivali, mladi par nije odustajao od ove aktivnost

http://webcafe.net.hr/bizzar/page/2010/12/09/0325006.html?pos=n1
 
Član
Jbg, prigustilo, šta ćeš?:D

A priznajte( znam da nisam jedini), da vam se redovno diže u gradskom prevozu, pogotovo kad je puno pičića unutra ili,...
 
Član
navrlo im hehehe :)

OggyBoy je napisao(la):
Jbg, prigustilo, šta ćeš?:D

A priznajte( znam da nisam jedini), da vam se redovno diže u gradskom prevozu, pogotovo kad je puno pičića unutra ili,...
Preverznjaku! :D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jbg, prigustilo, šta ćeš?:D

A priznajte( znam da nisam jedini), da vam se redovno diže u gradskom prevozu, pogotovo kad je puno pičića unutra ili,...

zagorio si brate ko kaubojski loncic :D
PS-ne koristim gradski prevoz:D,pa nezz kako ti je :D
 
Član
strujaze je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Jbg, prigustilo, šta ćeš?:D

A priznajte( znam da nisam jedini), da vam se redovno diže u gradskom prevozu, pogotovo kad je puno pičića unutra ili,...

zagorio si brate ko kaubojski loncic :D

Nije stvar u tome, nego, ne znam ni sam, dođe mi.:D

A pogotovo kad idem negdje po gradu sa djevojkom u prevozu, obavezno mi dođe da je malo spopadnem, a ona se jadnica stidi.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Nije stvar u tome, nego, ne znam ni sam, dođe mi.:D

A pogotovo kad idem negdje po gradu sa djevojkom u prevozu, obavezno mi dođe da je malo spopadnem, a ona se jadnica stidi.:D

:D
 
Član
Nije stvar u tome, nego, ne znam ni sam, dođe mi.:D

A pogotovo kad idem negdje po gradu sa djevojkom u prevozu, obavezno mi dođe da je malo spopadnem, a ona se jadnica stidi.:D
[/quote]



ccc :D

sub3r je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Nije stvar u tome, nego, ne znam ni sam, dođe mi.:D

A pogotovo kad idem negdje po gradu sa djevojkom u prevozu, obavezno mi dođe da je malo spopadnem, a ona se jadnica stidi.:D

:D


sto mi krades misli :D
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
A jes lola navalio, ne posustaje:) Neka neka, nek se je*u dijeca zdravo je to:) A kome se ne dize na pi*ice nek se malo preispita:)

a jes vala nesto lafo pricaju a mnogi bi od njih jebali smrznutog cetnika u dupe "samo nek se gura"
 
Top