SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (na prodaju...cijena 14.500KM garancija na vozilo)

SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (na prodaju...cijena 14.500KM garancija na vozilo)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

aa nije mi jasno zasto nece preko 4000 obrtaja:icon_question:

u svakom slucaju auto je odlicno samo me ovo pitanje interesuje:icon_smile:
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

dobar seat odlican... ima nas seatovaca ovdje na forumu par jako aktivnih...


nego daj mi reci gdje si uzimao ove distancere i po koojim cijenama.... mene interesuje neshto do 8-10-12 mm sa 5x100 rasponom... ako slucajno znas cijenu??
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

Dzeniii je napisao(la):
aa nije mi jasno zasto nece preko 4000 obrtaja:icon_question:

u svakom slucaju auto je odlicno samo me ovo pitanje interesuje:icon_smile:

ma hoće on preko 4000 obrtaja....crveno je tek u 4500 ali nem potrebe da se ide preko 4000 barem u VW disela...što se tiče ostali disela npr. ono što znam i što sam vozio BMW 5 e39 525d, Mazda 6 2.0d itd njih može da zavrtiš do 5000....al što kažu ipak je benzin za adrenalin...:) pozzz

Pike_gti je napisao(la):
dobar seat odlican... ima nas seatovaca ovdje na forumu par jako aktivnih...


nego daj mi reci gdje si uzimao ove distancere i po koojim cijenama.... mene interesuje neshto do 8-10-12 mm sa 5x100 rasponom... ako slucajno znas cijenu??

u tebe je više nego odlična ibiza...i neka smo aktivni, barem smo primjer...

što se tiče distancera, mislim da ćeš vrlo teško ili čak nikako naći tako male distancere...mislim da se ne prave tako mali...najmanji su 16mm...ja sam plaćao svoje po 70KM za par + šarafi 5,5KM/kom...teško je napraviti tako male distancere, jer kad ih budeš ugrađivao vidjet ćeš da je to ne moguće napraviti manje od 16mm...ali mislim da ti ni 20mm nazad neće biti puni...da si bliže meni, dao bi ti ja da probaš i jedne i druge pa da znaš na čemu si...ovo vrijedi kada god dođeš u gračanicu...;)
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

ma super,prelijepo auto...kako doci do ovakvih distancera...ili se naleti jednostavno?
pozz
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

nermin suljagic je napisao(la):
ma super,prelijepo auto...kako doci do ovakvih distancera...ili se naleti jednostavno?
pozz

nešto kada tražiš da ti treba i voljan si kupiti, vjeruj samo se ponudi...:cool:
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

extra ovi distanceri,svaka cast;);)
 
Član
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

nishta prvo hocu nazad diskove da stavim da vidim ocel se shta promjenit sirina mada mislim da ce ostat isto... a onda cu si uzet ove od 16mm pa ako bude previse malo cemo ih istokarit...


a h&r radi i 8mm i 12mm i 10 mm :))
 
RE: SEAT TOLEDO 1M 1.9TDI SPORT (update: Postavljeni i pred i zad distanceri)

Pike_gti je napisao(la):
nishta prvo hocu nazad diskove da stavim da vidim ocel se shta promjenit sirina mada mislim da ce ostat isto... a onda cu si uzet ove od 16mm pa ako bude previse malo cemo ih istokarit...


a h&r radi i 8mm i 12mm i 10 mm :))

svaka njima čast...al ovaj se ipak nabije na glavčinu i onda guma dođe na njega...a mislim da se ti neće moći nabiti nego samo da će šarafi da drže sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top