Seat LEON vol. 3

Seat LEON vol. 3

Član
Danas odradjena registracija i tehnicki.
Kaze mi covjek koji radi na tehnickom "svaka cast auto ti je u perfektnom stanju" od izduvnih gasova, kocnica, spure i podvozja, jedinu zamjerku koju je kroz salu prokomentarisao je visina auta, pri ulasku na kanal zagrebao je zastitnom plastikom motora, kaze " 'ta je ovo, ko da je formula bgt" hahaha.
I dobio sam jos jedan sticker, samo sto je ovaj donacija od drzave
20170125_130716.jpg
 
Član
Nigdje nema dzaba :D Pogotovo ne kod nas :D
Dignuta cijena tehnickog na ime eko testa, do 2020 se mjeri radi statistike i to je kao period prilagodjavanja, od 2020 je eliminatoran. Za sad lijepe stikere norme koja je fabricka i upozoravaju ako ne ispunjava tu normu
Ako auto ne ispunjava fabricku normu pedala s tehnickog dok ne napravis... Sad ce poskupit katalizatori, dpfovi, egrovi :D
P.S. Navodno ovi veci zagadjivaci nece moci u jezgru grada, bice kao u EU, podijeljen grad po zonama i znat ce se dokle moze EUro2, Euro 3 itd
 
Član
Tresla se gora rodio se mis. Ovo je samo novi nacin pljackanja. Cuj uz registraciju se placa vodoprivreda, porez na imovinu i slicne gluposti koje ionako placas na jos par mjesta. Sve je ovo otislo u *****

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
pozz drustvo, mali update i od mene.
u leona su ubacena sjedista iz audia a3 sportback. na slikama se to bas i ne vidi ali ja sam prezadovoljan kako su se uklopila sa ostatkom enterijera. zanemarite neurednost auta jer stvarno mi se neda svaki dan cistiti auto, jer je vrijeme qurac
20170311_122643.jpg
 
Top