Seat LEON vol. 3

Seat LEON vol. 3

Član
Kako si zadovoljan za razliku od xenona il halogena,sta si vec imao ?
Nisam ih jos testirao van grada da vidim kakva je vidljivost po ne osvjetljenim putevima. Cini mi se da nisu puno jace od halogenih koje sam do sada imao, ne prijavljuju gresku, jedina prednost po meni je to sto daju bas bijelu svijetlost i fino izgledaju. Vidjecu jos hoce li smetati drugim vozacima iz suprotnog smijera jer nemam sociva u farovima, i koliko ce trajati
 
BHT Ovisnik
Aha,i ja sam naručio za motor i patrola h4. Za motor i treba da smeta drugim jer svaki put kad gonjam ljude po cesti jer me skoro ubiju kazu da me ne vide u mojoj traci kako idem normalno... Od koiko su w,jer vidim ima 60 pa do 200,ja sam uzeo 70 i nesto
 
Član
Vazi, samo imam jedan problem. Ovaj zadnji dio gdje stoji ventilator koji hladi sijalice je prevelik, sada od njega ne mogu da stavim poklopac fara pa cu morati nesto eksperimentisati.
@CoL3 kod mene su ove 72w, odnosno 2x36
Screenshot_2017-10-04-18-31-09.png
 
Član
@CUPRA SX jel ti sad glasniji kako si izvadio dpf? Ja sam sebi kupio prazan lonac, a svoj cu spremiti u garazu jer dogodine kod nas najavljuju nove mjere pa se isto mislim da ubacim inox cijev unutra da nebi se cuo onaj tupi zvuk
 
Član
Taman to je to. Nema veze nece praviti problem al uvijek je bolje da je cijev
Volio bih da sam imao vremena pa da to odradim kako treba ali sta je tu je. Sto se tice snage ja nisam agresivan u voznji, a i auto se vozi 90% po gradu tako da to i jeste taman
@romano010 glasniji i grublji zvuk dobije tek na vecim obrtajima, 3000rpm i vise, a na nizim obrtajima se samo cuje pistanje turba, daje nekakav visok ton, npr. u prvoj brzini kada krecem pa do nekih 1500-1700rpm se cuje taj zvuk, i to je ono zbog cega zalim sto nisam ubacio tu cijev kroz lonac jer me pomalo iritira
 
Top