Seat Leon SPORTLINE update ''LEON''!

Seat Leon SPORTLINE update ''LEON''!

Legend
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

ljepsi mi je bio na onim prije
ove su dobre, al ne za leona :)
sibaj mu distance nazad 2cm
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

cista 10 :D ......samo bi meni jos ljepse bilo kad bi nazad skinuo ove natpise
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

Dobre felge drug meni ljepse prosle al nemoj nas slusat,zadovolji svoju dusu :lol::icon_smile:
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

@nino2210- hvala druze!

@nOKe- hvala, mozda ostavim i 18ke pa da malo mjenjam :lol: ako bi nasao pojeftino distance stavio bih nazad-:icon_smile:

@ bad_look- hvala drugar! ;)

@Semir_Gti- hvala puno! Skinut cu natpise SEAT LEON ali dok nabavim od novijeg Leon-a ona slova ''LEON'' veceg formata.

@melvin- hvala, ja sam zadovoljio svoju dusu, pa zato razmisljam da ostavim i one 18ke, da ih ne prodajem.:lol:;)

@mirzaa3- :lol: tek sam poceo...:lol::lol: mozda jos koje kupim...:icon_rolleyes::lol:
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

Evo opet nesto novo!

Jucer nabavljene Eibach federn (koliko sam upoznat to su original od SPORTLINE-a):icon_smile:

Ako Bog da, nekad u 3.mjesecu bi trebale na auto....

05122011225.jpg


05122011231.jpg
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update Eibach!

Opetm mali update.. nabavljen kljuc skakavac i napokon veliki natpis ''LEON'' od modela 1P:icon_smile:

16122011296.jpg


16122011300.jpg


21122011329.jpg
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update Eibach!

e ajde sad mi reci kako i sta sto se tice kljuca
kod mene je isti kao taj tvoj origigi, ali bi ja vrlo lako mogao doci do skakavca originalnog od VW-a
kad to vec radis napisi neku recenicu za nas levate:cool::cool:
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update Eibach!

ArminM je napisao(la):
e ajde sad mi reci kako i sta sto se tice kljuca
kod mene je isti kao taj tvoj origigi, ali bi ja vrlo lako mogao doci do skakavca originalnog od VW-a
kad to vec radis napisi neku recenicu za nas levate:cool::cool:

Duga prica, uglavnom, nisam uspio jos da uparim daljinski s autom, nego sam prepakovao svoj kljuc, svoj daljinski u ovaj, samo sto mi je otkljucavanje na tioki za gepek.jedva sam uspio.:icon_smile: ali pokusat cu jos da prijavim originalni daljinski na moj auto, pa cemo vidjet hoce li raditi.:icon_smile::lol:
 
Top