Seat Leon SPORTLINE update ''LEON''!

Seat Leon SPORTLINE update ''LEON''!

Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

ovo one sto je srdjan prodavao, pravo su mocne, i bez sumnje ce leci na leona samo tako
a ako bude kao sa pugom onda treba ocekivat u skorije vrijeme jos jedan set:cool:
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

dobre su ovo felge, ali se ne mogu porediti sa 18-kama;)
predpostavljam da si radi udobnosti mijenjao?
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

@akka hvala puno...

@ArminM jesu onake, ali nisu one, ove sam nabavio u Kiseljaku...:icon_smile: vidjet cemo sutra kako ce stajati..

@bucky_mb@yahoo, vidjet cemo sutra kako ce stajati 17ke, a ako ne bude ''to-to'' na proljece se vracaju onda 18ke...

Iskreno nisam radi udobnosti... nego sam nest okontao da bi mozda lijepo stajale pa sam odlucio kupiti, a sutra cu ih postaviti pa vidjeti kako ce biti...:icon_smile:
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

Jutros namontirane Santa Monica...
evo slika...:icon_smile:

Ja zadovoljan...:lol:
Evo prije pranja auta:
27112011165.jpg


poslije pranja:
27112011166.jpg

27112011167.jpg

27112011168.jpg

27112011169.jpg

27112011170.jpg

27112011171.jpg

27112011172.jpg
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

ne znam sto se smijes ali fkt lijepo stoje, mjera bas,, na ove fele ga spustit i eto ga, ludilo jedno:cool:
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

ArminM je napisao(la):
ne znam sto se smijes ali fkt lijepo stoje, mjera bas,, na ove fele ga spustit i eto ga, ludilo jedno:cool:

:cool: ev ne smijem se vise...:icon_confused::icon_confused::lol: salim se malo...
hvala na komentaru, meni je predobro...;)
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

pravo mu dobro stoje, mozda cak i bolje od onih 18'' ;) inace vise si puta dokazao da imas ukusa
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

Nebi bilo lose da stavis pozadi dinstancere malo su felge pobjegle unutra a i ovako je ok ;)
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

men se cini da je ljepsi poslije pranja, opet sta ja znam :icon_rolleyes:

ma seat je super, najbolje auto koje si posjedovao do sada , samo ga zakucati , koza :cool::D;)
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

Jesam ti rekao da ce mu lijepo stajati ..mjera stvarnooo ..:cool:
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

lijepo auto boja posebna ;) aaa felge .... slika govori 1000 rjeci :cool:
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

ove felne ako skines sa auta,docu licno ti na kucu da se obracunamo ;)
svaka cast,stoje do j**a ;););)
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update felge!

Da krenem redom...:icon_smile:

@nermin suljagic, hvala drug... po meni super izgledaju... ja sam zadovoljan :cool::cool:

@kavaz- hvala puno, pa nesto se kontam da i 18ke ostavim pa da mogu malo mijenjati...:lol: da nije stalno na istim... Hvala na komentaru;)

@Anes_mo- hvala kolega. Iskreno citas mi misli!;) kontao sam da naavim mozdra distance od 1cm nazad... ali vidjt cemo do proljeca...:icon_smile:

@AnDel- paaa... :icon_rolleyes: ma ne'am pojma, k'o malo je ljepsi poslije pranja...:lol:
hvala druze na lijepim rijecima!
aBd na proljece ce biti i spustanja, samo ne vjerujem da ce bit do poda... brat na hondici voli to da radi, ja sam vize za to da bude normala neka...:icon_smile:

@akka- dobro ti meni rece kolega, a ja se pravim nesto...:lol::lol::lol: hvala puno!;)

@runjo- hvala kolega, i mene je privukla boja, a uopste nisam imao namjeru da kupim ovaj auto...;)

@aleexis- :lol::lol: a bi'l mog'o?? prije 15tak min skinute s auta, vracene 15''.
Ocekujem te?!:lol::lol: sala mala!
hvala punoo!:cool::cool:;)
 
Top