SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Dzeniii je napisao(la):
jel javi nekom lampicom da si izgubio pogon ili ?

Inace preedobar auto, kultura
nije, samo ga iskljucio
sutra cu otic na dijagnostiku, da vidim javlja li ona nesto..




OmO je napisao(la):
teretanas je napisao(la):
diskovi izgledaju presmijesno :D

Bas :icon_biggrin:
Treba tu nesto puno vece, jest lego sejo samo tako ;)
nazad je 256mm ventilirajuci, vece stavit samo zbog izgleda mislim da ne bi imalo smisla :D


zlajaaa je napisao(la):
Mislim da je natovaren, sudeći kako je guma legla :D

nije nije, nema nikog u autu a ni u gepeku koliko ja znam :D
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Poceo sam se lagano rjesavati brzih spojki na sistemu hladjenja natpunjenog zraka..
Prva na redu je bila "paincake tube"
sa turba do intercoolera
1017304_10152374093735353_2091209067_n.jpg

64897_10152374093860353_1726483107_n.jpg


ostalo je jos da se zamjene unutrasnji dihtunzi na ostalim brzim spojkama (koje cure naravno) i druga strana od intercoolera do onog plasticnog crijeva koje je najkriticnije na svakom PD 150..

Kupljen je i usis zraka koji ide na airbox, koji je falio od samog starta otkako sam kupio auto..
Nov, asa auto, 19km oba dijela..
1069802_10152374094040353_1033253861_n.jpg

998227_10152374094490353_1839856266_n.jpg


toliko za sada :)
 
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Jarane jesi ikako mogao naci sva 4 razlicita sarafa ovde :lol:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1069802_10152374094040353_1033253861_n.jpg
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

hahaha ma dok stignu oni fabricki, naknadno sam ih morao narucit, logicno ako nemas usmjerivac da nemas ni sarafe ali eto mora se sve dodatno uzimat :icon_mad:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Uzeo sam danas bixenon projektore morimoto (hvala dule), h1 novi set sa slim balastima, kupio sam od audija a3 osvjetljenje koje dodje na tapacirungu sa donje strane, baca svijetlost na povrsinu gdje zakoracujes nogom kad izlazis, nije losa stvar..

Za vikend cemo radit ambient light kod mjenjaca, osvjetljenje rucki na tapacirungu, ...

radi se radi :cool:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

projektori ce lec samo tako, kad vidis kako sijaju nece ti se izlazit iz auta:icon_biggrin:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Au projektori ce lec samo tako :cool: hoces li tamnit sjenilo ili ces ostavit krom.Ja bih zatamnio to gdje ce doc projektor a to drugo ostavio krom ;)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Ni švabe to bolje ne slože :cool:;)
Poslikaj i radove na osvjetljenu usput dok budeš radio :icon_smile:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Za sjenilo cemo jos vidjeti, vjerovatno da cemo mahnut sjenilo u crno, a da maska projektora ostane chrome, nekako mi to normalnije izgleda :) a radove cu svakako slikat ;);)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

.nOKe je napisao(la):
Za sjenilo cemo jos vidjeti, vjerovatno da cemo mahnut sjenilo u crno, a da maska projektora ostane chrome, nekako mi to normalnije izgleda :) a radove cu svakako slikat ;);)

Ja sam mislio posto ti je posebno dugo a posebno kratko tj dvokomorni farovi da ta u sredini ostavis kakva i jesu a ta u koja ces ugradit projektore puhnes u crno i maskice puhni bice bolje deset puta ;),al opet tvoje auto tvoj izbor :icon_smile:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Kod njega su farovi vec crni, znam na sta mislim al svakako ima male farove pa kontam da ne bude previse zatvoreno.. vidjet cemo kad ubacimo projektor kakva ce bit situacija :)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Ili ostaviti male farove za daylight ;) Kako god odlična investicija! :cool:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Super ideje, extra auto za sad izgleda, nek si se rijesio one dvicuge :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top