SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Nisam, al mi je krivo sto nisam dosao sa autom kad sam vidio sta je i kako je :)
Ali eto bit ce prilike nekad drugi put.. Mozda budem Sarajevo vozio, vidjet cu kakva ce bit situacija..

Mislim da je oko 16.4 isao najbolje..
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

hahahah aj bice prilikee idee i leon finoo vidio sam par puta :D slabo Bgmi ako je 16.4 najbolje ocekivao sam dosta bolje...
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

trebao bi ABF ici oko 15.5 ako je sve ok sa njim, pa ispod.. ali eto steli se jos , dok se navikne na motor ovo ono, ima jos dosta posla na onom motoru da se to sve fino poslozi pa bi trebalo biti bolje :)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

De ti meni reci,hoćemo mi koju popiti na rejsu sad za vikend?
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

ma znam al polakoo nek radi cini mi se da je dobar motor vozioo sam se par putaa dosta dobro je isao :) al haj da ne prosipamo suplju visee :D nadam se da ce i leon ici i bolje nego sto ocekujes :cool:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Danas smo kod zlaje malo auspuh radili, fi 60 do zadnjeg lonca, iz zadnjeg lonca iscupali par "nebitnih" stvari, ja zadovoljan :icon_smile:
1001005_10152352696865353_974656417_n.jpg


Ostalo je da sredimo jos downpipe, to cu malo da istrazim kako je na 4 motionu, pa onda smotati fi60 ili malo vise i bit ce kako treba a dovoljno i za sljedeci turbo setup :cool:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

saleee je napisao(la):
I kak sad rokti msl meći neki klip:icon_smile:

na leru se cuje sistanje na auspuh, i pri saltanju se cuje onaj popratni zvuk iz auspuha "fijuuu", nije previse bucan, zadovoljan sam, bit ce clip neki ubrzo :)

enesss je napisao(la):
odlicno druze
sretno u nastavku radova i toj "najavi" :cool:
Hvala drug, sad cemo da skupljamo novce i logistiku, pa to poslozit cim se mogne ;)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Stvarno ti je auto extra! Samo napred, sto se izgleda tice bomba je, sad samo idi na performanse, svasta rade sa tim motorima ;)
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

VR6Boki je napisao(la):
Ja kad sam dolazio nije bio tu parkiran :D

ovo sto si ti slikao je bilo u nedelju :icon_smile:


dellas je napisao(la):
Stvarno ti je auto extra! Samo napred, sto se izgleda tice bomba je, sad samo idi na performanse, svasta rade sa tim motorima ;)

ovaj auto je previse tezak za neke ozbiljnije performanse, bar ja to tako gledam.. u startu je tezi od "FR" modela sa 150ks i prednjim pogonom 200kg.. sa 150ks i 1460kg on je neki prosjek vjeruj mi.. izvlaci ga pogon pa nije trom na startu :icon_smile:

Da bi ovaj auto imao neke zavidne performanse, treba imati nekih 250-300ks, a to zahtjeva drugi turbo, dizne, intercooler, mapu, a to je nekih 1500-2000€ ako ne i vise :)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

jedan lijep kredit i opleti :D

da ja mogu turit na mpi turbinu sad bi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top