SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
na ovim felgama je znatno normalniji i vozljiviji, 18ke sa 225 gumama iziskuju dodatno prilagodjavanje iako ovaj auto ima ovjes za tu dimenziju, mi nemamo puteve definitivno.. gume su mi pravile problem (bucne, nekvalitetne, tresu itd itd ..)
 
Član
Druze ne bih da ti puno pametujem ,jer ti sigurno znas puno vise od mene o autima . Ali ja jedno znam iz svog iskustva o gumama . Na fiatu sam imao polovne gume nazad ,za prvu ruku i umalo su me kostale zivota na normalnoj brzini . I od tad sam se zakleo nikad vise polovnu gumu .
ove 17ke sam uzeo u sarajevu sa normalnim gumaam na oko skroz . Ali iz nekog straha nisam presao 100 na autoputu , i kada sam krenuo montirat nove gume sto sam uzeo nadjem 4 gute na gumama i to ljepeni flekovi a negdje cak i topljena guma :O
Vjerujem da bi to sve rjesio novim gumama i bilo bi ti auto mekse za 50 % kao sto je i meni sad na 17kama novim . I ne bi volio da shvatis ovo kao soljenje pameti nego savjet a vjerujem da i ti to znas vec
 
Legend
Ma naravno, sve je tako kako si rekao.. Imam nove gume m/s na 17kama i osjetna je razlika svakako.. Gledam vec trenutno da narucim 4 nove 215/40, sredim felge i da su spremne za zime.. Razmisljam jos samo da li da ostanem na ovim tomassonkama ili nesto drugo da uzmem.. ali definitivno za ljeta ce ici 18ke, ali kako treba..
 
Legend
Kolega je konacno napravio svoju cupru r pa sam iskoristio priliku da je probam malo.. Inace 2.0t +chip na nekih 320tak ks, auto leti..
644b6dad16b0c4fe7538148a9301a5be.jpg


I jos jedna sa jednim ljutim sleeperom :)
bd41f636858d7b54c779420f298a7f4c.jpg
 
Legend
U noci sa subote na nedelju lopovi su pokusali da mi ukradu leona..

Srecom zeder ih je sprijecio..

Uglavnom, polomili bravu, bosch bravu sjebali imobilizer... Mater im lopovsku!

40c59f0f37b2589ac2cb86cfdc94dcf7.jpg


Danas se nesto radilo, uglavnom cuvajte auta.
 
Član
Zeder je stvarno među boljim zastitama, popravi i dobro je, nek je samo auto tu,a lopovima se dabogda ruke osušile ccc..
 
Član
Bas stoka
al mi nije jasno zasto su uopste i pokusavali, morali su vidjet naljepnicu od zedera, a logicno je da na takvo auto neces stavit samo naljepnicu a da ne ugradis i zeder
 
Član
A u pm :banghead: pa zar i tebi, pa dokle ce ovo ici, koja su to stoka... Ne bi me cudilo i da prate teme ovdje pa biraju plijen...
 
Član
jesul to oni ostavili alat iza sebe ? ako jesu moguce da ih je neko drugi omeo u obijanju a ne zeder, mozda je ko naisao pa su brzo pobjegli pa alat ostavili.
mom su jaranu skoro audija a4 pokusali ukrast i sprijecio ih tajni mikro prekidač, sve su raskopali al ga nisu mogli naći
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top