SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cim.stignem slikam vam, stvarno sredstvo vrh, ja ga koristim. Prlja mi se auto sjedalicom za bebu te svacim drugim, jos nikad nisam dubinsko radio
 
Legend
konacno su i puhaljke sa iluminacijom od audija a3/s3 tu :)
10411151_10153084557165353_2915457748039118470_n.jpg
 
Član
Kod nas u Planet trznom centru. Ja jos.bolje sredstvo nisam koristio, kupovao sam i puno skuplja, nista dobio nisam. Ovo i onaj Uno od Tisala su vrh
 
Legend
hahaha e cuj cistilo :D hvala armine pretpostavljam da je ovo hrvatski proizvod po nazivu, pa cu ga potrazit u konzumu vjerovatno tu ima
 
Član
Da. da cistilo hehe. Uklanja fleke jako dobro vjeruj, od ovog proizvodjaca imas i sredstvo za ciscenje i njegu koze. Ja radio dubinsko jednog Volvo dzipa iz sarajeva, sav u bez kozi, koristio ta dva sredstva za sjedista. Vlasnik nije ni znao koja je tacno nijansa boje sjedista dok se nisu oprala :D
7-8km i nije nesto, ako ne valja baci jbg, ali ako ukloni mrlju s mjesta na sjedistu gdje se cuko popisao uklonit ce i mnoge druge
 
Član
reci mi jel nanosis direktno na mrlju pa onda istrljas krpom ili?? ja sam pokusao tako sa daxom na naslonjacu za ruke, i samo fleke dobio...
 
Legend
Dax moras izvuci iz tkanine inace ostaju mrlje, ja sam tim zeznuo sjedista bas.. ako ne isperex dax sa vodom, kad se osusi u dodiru sa vodom ostavlja ruzne fleke bas...
 
Član
Tisal uno je beton za sjedista :) a ovo sto armin spominje mislim da ima u interexu i bingu...imaju iste boce valjda ima i ovo cistilio za unutrasnjost :)
 
Član
jel naspricate na fleku i prebrisete krpom ili ima neka posebna ceremonija?? :D kontam ako samo fleku budem cistio, da ne ostane neravnomjerno. a nisu mi prljava sjedista ko sjedista, pa da ce ostati "cista fleka" nakon ciscenja :D

ja sam danas u robotu gledao imal tog sredstva sa slike, al nije bilo. kupio sam nekakvo isto za unutrasnjost, pa cu vidjet hocel biti kakvog efekta sutra.
 
Poslednja izmena:
Član
Ja kad cistim sjedista spricam po citavom sjedistu. Imam onu naku krpu, malo je grublja, s njom sve istrljam i cao zivio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top