SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

dvije od danas :)
1001767_10152323984900353_1637774964_n.jpg


potrosnja, oko 700km, Sarajevo-Dubrovnik-Sarajevo, kombinovano sa klimom :)
1002078_10152323983900353_816695428_n.jpg


nije tako strasno za njegovu tezinu,,mapu,pogon..

powerstrip je napisao(la):
Nesto mi je ova boja poznata... :D

Odlican leon :cool:

hvala drug
tvoje su one , moje nesudjene 17ke bile slicne boje ?
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

super potrosnja, za taj auto i pogon s klimom, ekonomicno i brzo :cool:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Prosjecna brzina je bila 75 do trenutka kada sam ovo uslikao (u Mostaru), poslije je do jablanice spala na 5.5 pa se ponovo digla na 5.8 do Sarajeva (zastoj, krivine, brdo bla bla)

Ali sam i ja prezadovoljan stvarno ponasanjem auta na otvorenom, prvi put da idem na duzi put nakon sto sam rijesio te gluposti sto su dosle na njemu kada sam ga uzeo, i naravno poslije mapiranja..
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

puno ga maziš :icon_smile:
nisam upratio da si ga čipovao :icon_rolleyes:
gdje šta... kako ide sad?
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

auto je bas momacki ;) a ni ja nisam upratio da si ga cipovao :icon_smile:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Jesi dugo cekao da krenes,to se prevrnula ona cisterna pa zapalila?
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

GTI TDI je napisao(la):
puno ga maziš :icon_smile:
nisam upratio da si ga čipovao :icon_rolleyes:
gdje šta... kako ide sad?
paaa, kako kad :icon_biggrin:
Jesam, radio sam mapu, Nermin (ilidza-pejton) je radio, tu je na forumu.. Ja sam zadovoljan kako ide, s obzirom na belaje, sad je dobar :icon_smile:


stefan je napisao(la):
auto je bas momacki ;) a ni ja nisam upratio da si ga cipovao :icon_smile:

hvala drug, ma nisam puno o tome pisao :icon_smile:

Benny_BMW je napisao(la):
Jesi dugo cekao da krenes,to se prevrnula ona cisterna pa zapalila?

ma ja, pa eto od mostara do jablanice 3.5h, patnja..

powerstrip je napisao(la):
Kako sad ide to oko prelaska u Hr? Jel im moras dokazat da ces bit odredjeni broj dana?

Necu ih nikad prezalit :(

Mah.. sto se tice toga, standardna procedura, cigancenje na granici, pitaju gdje ides, koliko ostajes, koliko para imas kod sebe (sto mi je najveca glupost na svijetu, da te granicar to pita..)
Isao sam u xxx drzava nikad me to niko nije pitao, osim glupi drot na granici sa hr, ko da u dubai idem.. Ugl malo se raspravljali oko toga, na kraju sam rekao da idem u goste da me ne pegla vezano za novce.. nisam mu htio pokazati koliko imam..

Kad sam se vracao pitaju gdje sam bio, koliko sam dana bio (iako veci maju sve evidentirano, ali eto..) opet ne razumijem sta pokusavaju sa tim, tjeraju goste po obicaju..

Kao pravilo je, da moras po danu imati 100€, pa sad kako oni misle da ce im ljudi otvarat novcanik, provlacit kartice itd itd stvarno ne znam..
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

meni na ulazu u hrvatsku gore na prelazu iz sluvenije u HR hoce da pise kaznu 300 kuna sto nemam slova D (deutschland) pozadi :icon_mad:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Ti si onda dobro i prošao mene i kolege vratili u Kostajnici kad smo išli na reys u Goricu tj.tražli depozit za nas četvoricu od 600e i štaš mi se vratimo na Novi Grad i prodjemo bez ikakvi problema još ja imam njihovo državljnsto i kad god ulazim moraju me malo peglat pa što nemam njihovu vozačku pa kao nesmijem ja voziti s bosanskom vozačkom,ma nidje veze sad će pogotovo biti terapije ja sam se odlučio odjaviti a i taman mi sad ističe osobna i putovnica ma ko i šiša...:icon_smile:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Ma imam tamo nekretninu, stalno idem za HR, imam rodbine, nego sad se nafurali nesto zbog ulaska u EU treniraju strogocu, u biti trebas znati sa njima, i ne naletit na nekog nadrkanog debila i pustit ce te sigurno.. Ali bilo kako bilo, dosta gostiju odbijaju svojim bahatim ponasanjem na granicama, to sto jest, jest..
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

autoo je vrhunski :cool: kako prodje u Mo ? :D jel se ovo kod kuke iz golfa pusi na treningu :D
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

aneL-TCE je napisao(la):
autoo je vrhunski :cool: kako prodje u Mo ? :D jel se ovo kod kuke iz golfa pusi na treningu :D

Hvala drug
nazalost ja nisam vozio, isao sa kukom da on proba svog..
Nesto ga je ulje zezalo, izgleda da je jako lose ulje nasuo u auto pa mu je to stvaralo problem (jest na jednoj od trka mu je izbacio ulje na sipku) ali na srecu bez ikakvih posljedica, dobro se ponasao poslije..
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

ahaa, ja sam kontaoo da si i ti vozio :D steta sto se zeza s losim uljem jbg koliko je vozioo najbolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top