SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Nemam ja tempomat trenutno u autu.. Pa ce dr liga ubacit instalaciju, postavit rucicu i aktivirat u procesoru i gas :cool:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

sport ovo ono :cool: nemoj ih preko zime stavljat u auto, habaju se, jos ak se natope vodom, pa pocnu smrdit, samo proljece/ ljeto i milina, za zime i kisa gumeni zakon, jesu ruzniji al sluze svrsi :icon_biggrin:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Samo da nam hoće napravit autocestu pa da i iskoristiš taj tempomat :lol: Ali znam da ciljaš više da imaš full opremu nego iz koristi za tim :D
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Limpi je napisao(la):
sport ovo ono :cool: nemoj ih preko zime stavljat u auto, habaju se, jos ak se natope vodom, pa pocnu smrdit, samo proljece/ ljeto i milina, za zime i kisa gumeni zakon, jesu ruzniji al sluze svrsi :icon_biggrin:

ma jasta ovo je uz ljetnu opremu idu i podmetaci :))

zlajaaa je napisao(la):
Samo da nam hoće napravit autocestu pa da i iskoristiš taj tempomat :lol: Ali znam da ciljaš više da imaš full opremu nego iz koristi za tim :D

na audiju imam tempomat i mogu reci da je super stvar fakat, jest da ga kod nas nemas gdje koristit al sreca pa ne ogranicavamo se samo na bosnu, a i bit ce taj koridor valjda gotov ubrzo pa ce tempomat svakako sluzit svrsi :D
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

hahaha jel se to furas na mene hahahah :) mislim da nam je isti tempomatili se varam :lol::lol: shala naravno :) sretno
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Juce se sarafalo do neka doba, hvala amaru jos jednom zato sto me trpi :D
nesto je lupkalo sa desne strane, mislio sam da je stabilizator kad ono skupili mi se gume na aksijalnom :D
33ynrm1.jpg


usput cabrkali smo oko vakuma, zamjenili ovo vakum crijevo koje ide na turbo, koji je bio nastiklan na 5 mjesta, u stanju raspada itd itd.. takodje onaj vacuum reservoar koji je pravio probleme , konacno zamjenjen novim :icon_smile:
292xvys.jpg


_FreaK je napisao(la):
hahaha jel se to furas na mene hahahah :) mislim da nam je isti tempomatili se varam :lol::lol: shala naravno :) sretno

Kod tebe je cini mi se od novije tipe, vidjet ces razlikuju se malo, ugl mora se imat full oprema :D
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

.nOKe je napisao(la):
usput cabrkali smo oko vakuma, zamjenili ovo vakum crijevo koje ide na turbo, koji je bio nastiklan na 5 mjesta, u stanju raspada itd itd.. takodje onaj vacuum reservoar koji je pravio probleme , konacno zamjenjen novim :icon_smile:

Imal promjena sad kad si zamjenio crijevo i tank ?
Idel ista bolje ?
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

esso_sa je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
usput cabrkali smo oko vakuma, zamjenili ovo vakum crijevo koje ide na turbo, koji je bio nastiklan na 5 mjesta, u stanju raspada itd itd.. takodje onaj vacuum reservoar koji je pravio probleme , konacno zamjenjen novim :icon_smile:

Imal promjena sad kad si zamjenio crijevo i tank ?
Idel ista bolje ?

ima imaa, osjetim da turbo ranije "upada", auto je osjetno zivlje :icon_smile:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Naradi se i ti oko tog auta :icon_rolleyes: Ajd valjda bude to to pa ne budes morao vise para davati na mehaničke popravke nego samo na tuning :)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

E hajd vala nek si konacno zadovoljan, sad uzivaj i vozikaj ;)
I ja sam svog traktora "ustimao". Pun rezervoar austrijskog Shell Power dizela i pola sata punog gasa i max brzine bez sekunde popustanja i eno ga prede ko singerica :lol:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

adi187 je napisao(la):
Naradi se i ti oko tog auta :icon_rolleyes: Ajd valjda bude to to pa ne budes morao vise para davati na mehaničke popravke nego samo na tuning :)

ma vise sam kukao nego radio, ali eto , sreca nisu bili veliki troskovi, vecinom sitnice :)

esso_sa je napisao(la):
E hajd vala nek si konacno zadovoljan, sad uzivaj i vozikaj ;)
ma znas pricali smo, rjesavamo jedno po jedno da mogu mirno spavati :icon_smile:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Extra auto Noke i pedantno si krenuo od pocetka kako smo i navikli. Nego hajd uhvati kakvih slika kad budete ugradjivali tempomat pa nam nabaci jedan DIY. ;)
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Merrro je napisao(la):
Extra auto Noke i pedantno si krenuo od pocetka kako smo i navikli. Nego hajd uhvati kakvih slika kad budete ugradjivali tempomat pa nam nabaci jedan DIY. ;)

hvala drug, ma lagano radi se :)
Evo ostalo je na tome da se Liga javi kad bude imao vremena, pa cemo sve fino napisati sta je i kako je ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top