Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_eek: a joj ibize.... da se ponovim po milioniti put... ako zanemaris tu strasnu masinu pod haubom.... ibiza je zvijer... :D
 
Član
IGY je napisao(la):
nesto ti link ovaj nece
a znam ja kako cu to odraditi sve, radio sam prije bio i na jos par trica nesto slicno
samo sto nemam vremena

evo i danas konacno iPod skopcan 80 GB sitnica, i vracen moj player pioneer je izmislio svijet za slonija ***** ti sloni nece nikad vise u moj auto uci
a detaljnije i slike bit ce u projektu nesto kasnije

sta fali sloniu.....:D
 
Legend
kako ti to fino.... odlicno druze,i kako ferceraju komande preko ipod-a,jel prakticno il zeznuto?
 

IGY

Član
Bojane jabuka mora malo otati, jbg ipak sam dobio kablove koji kostaju 120 km od njih

enese, špa za sad i nije nesto pretjerano prakticno, no uskoro pravim od poliestera postolje za njega, tako da ce biti onda ok
a u ostalom napravim playlistu i pustim ga i on sam sve radi :D
 
Član
Bogami IGY Maglen i Zlaja su te fino pogurali pa vjerovatno iduca investicija Mac mini i u auto....:cool::cool:
 
Član
Eto sad moras vratit i pioneer najljepnicu kad si stavio jabuku,al'ajd za jabuku imas 120 razloga :lol:

Super je vozilica,jos sad sjedista dok uradis VRH :cool:

Narucio sam i ja prosle sedmice presvlake od ekokoze kod onih momaka u Gradaccu posaljem ti slike da vidis kak' izgleda dok budu gotove...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top