Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da super da si to rijesio , meni je to u milimetar pa cu probati sa onom spravicom , ali sve vise mislim da on meni udari u branik a ne u blatobran :lol:
 
Član
neka ti grije blatobran kad bude to radio,da nebi farba ispucala.....ako je moguce,ako ne,onda ti ne gine isti moj postupak ;)
 
Član
Radi se ne smeta ni snijeg ni recesija :cool:

kad svi pomisle to je to nema vise sta raditi on opet neku promjenu uradi :cool:

Jel ide intercooler u branik kao onaj prosli veliki sto je bio il ce biti skriven iza mrezice karambolke :icon_question:
 
Član
:D
ma biti ce kao nevina curica,nece se vidjet iz prve prepspektive,ko zna o cemu je rijec vidjet ce malešni IC.....
 
Član
Ma kod tebe nema stajanja, uvijek se nešto radi :cool:

Kako si onda ofarbao nakon tog zahvata, cijele blatobrane ?
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ma kod tebe nema stajanja, uvijek se nešto radi :cool:

Kako si onda ofarbao nakon tog zahvata, cijele blatobrane ?

da morao sam oba blatobrana farbat,i nosace branika su se morala izvlaciti vani....
juce se cuo sa c-modom uvez crijeva,dolaze tek za 15 dana:icon_cry:
 
Član
Ajd naci ces kakvog si posla da imas sta radit 15 dana poliraj zimske felge ak ti je vec dosadno :D
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Nekih 8 sekundi :D


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HSxE40PlTYU&feature=autoplay&list=UUDxXDcJXnJFrF1kz2UTBitA&lf=plcp&playnext=1 brži si ovdje :icon_biggrin:[/video] brži si ovdje :icon_biggrin:​



Mogao si malo zumirati da vidim koja je pjesma =)
Uspjeo sam procitati "nari and milani "

Pa sta je ovo sa zvukom, zar je moguce ovo dobit na dizelu =)[/i]
 
Član
i eto napokon,krenuo sam.....kakati :D
intercooler mali 79x30,prepravki 9182913....nadam se da ce biti kako treba,cekam iz zagreba silikonske cijevi,nikad doci...u toku sedmice cijevi od inoxa ce biti gotove......
33c41g0.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top