Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni te OZ ultraleggere sto se tice vizuelnog izgleda i nisu nesto ak ces vec uzimat nove uzmi nesto drugo ;)

Veca bi fora bila nabacit neke mercedesove recimo orginalne kosto svabe furaju :D:cool:
Ima dosat modela a da se naci i polovnih dobrih :icon_smile:

 
Član
bez adapetra nemozes uzet te mercedesove,moro bi auto prosirit fajn,a kopije nebi uzeo nikakve......
 
Član
nisam se dugo javio,evo cekam da mi dodje do sljedece sedmice neki djelovi:
intercooler novi,moram malo prepravit,cijevi idu od inoxa a i malan je pa imam dosta prepravki :D
Maße über alles (in mm) 780 x 300 x 76 :D
sblgys.jpg


pa cekam iz zagreba iz C-Moda silikonska crvena crijeva....
29fqbt5.jpg


a safet je neki dan prosiren,prednji kraj da mi ne struze vise, 2,2cm lijeva strana i desna 2,2cm= 4,4cm
ja sam zadovoljan,mozda netko i nece primjetit razliku,ali ju ja dobro primjetim....
ilk8rd.jpg

sljedece sedmice nadam se montaza intercoolera........

slike safeta su slikane nokijom 3210,kad se sve to spakuje bit ce slika kako treba ;)
 
Član
nije,sjeceno i vareno nazalost....sa onim hepekom mozes samo 2mm uraditi,onaj unutarnji dio mozes samo stanjiti,nista vise........a i lako sjebat farbu..........
 
Član
nisam ja to radio,ali mislim da je postupak da se sjece blatobran i popuni se onda varenjem i stavljanjem komada lima....ono ostalo znades,farbanje itd....nisam htjeo da bude previse razvaljen,ali meni je dosta znacilo ta 2 cm jer mi je stalno strugalo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top