Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

de mi pošalji sliku od zada, neku finu pa ti uradim, skemijat ćemo nešto ba;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

dobro je ovo što je Nexa uradio:cool: dobro bi izgledalo u crnoj;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

stim da mislim da bi bolje u mat crnoj bilo :)) ljepse bi se uklopilo s ovim crnim skrgama na braniku...

ili da bacim u carbon to i retrovizore i ovo izmedju prozora?
 
Legend
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

prelijepo izgleda sad druze , svaka cast ,to ulaganje ti se isplatilo ;)

a ovo sto si spomenuo .... carbon retrovizori i ovaj dio izm stakala , mislim da bi odlicno izgledalo
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

Pozdrav pike, nasao sam te na seatforum.de :D

Odlicna ti je Ibiza, svaka cast uredno je napucavas

Posto sutra narucujem Ibizu SC imam par pitanja, zasto si se odlucio za lowtec, ja sam razmisljao o eibachu (ako smijem znati) i koliko su % zatmanjena stakla, imas li problema sa zakonom?

Hvala i svaka cast za auto, njemacka tehnologija, sta ces :icon_smile:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

lowtec jedini radi opruge 45mm... eibach radi samo 25mm i to je neprimjetno opet vozas kozu... ovo su najjace opruge za ibizu pogledaj na seatforum.de da ko god ne ide na gewinde ide na lowtec 45mm ...


a folije nemam pojma koliki su postotak nikad nisam pitao... moj drug radi za lumar i ja sam njemu dao auto i reko uradi kako mislis da je najbolje i prezadovoljan sam... a sa zakonom nisam imao problema zaustavljan sam polijepo puta do sad i niko nish za folije jer ja uredno otvorim prozore prednje ne izazivam ih bash... a i granicu sam prelazio 10ak puta i niko nish...

kakvu ti ibizu narucujes ?? koji motor oprema itd'? ako te shta interesuje reci ako ti mogu pomoc... jedino jos da narucis bixenon farove ja cu ih platit pa kad dodje auto prebacimo ih kod mene i ja ti dam svoje farove i xenone obicne :))
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

e ovako, posto se radi o mom prvom novom autu, situacija bas nije takva da uzimam nesto bijesno, bar ne u pocetku kad stigne iz fabrike :) :123:
znaci uzimam Ibiza SC Sportcoupe, 1.4 benzinac, reference oprema, koja u mom slucaju ukljucuje klimu, daljinsko zakljucavanje, neki bolji audio sistem, maglenke, naslonjac za ruku i jos par stvari, ali to cu sutra detaljno vidjeti.
u planu je magico crna boja, a imam dilemu oko dvije stvari:
-dali da narucujem alarm fabricki ili je bolje naknadno ugraditi
-da li da narucim zatamnjena stakla, ili da ih po svojoj volji radim, jer u tom slucaju imam izbor koliko posto, koja stakla itd.

xenone i ja planiram nekad naknadno staviti fabricke.

mogu li znati odakle i kako si narucio felge i lowtec? (jesu li to "samo" oni federi, ili gewinde ili sta je rec?) i koja im je cijena? :icon_smile:

edit: da zaboravio sam grijana sjedista i el retrovizore :) :)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

a zasto narucivat... u tz ima 10 ibiza na stanju shto sc-a shto 5 vrata... ko ce cekat 3 mjeseca... puno bolju cijenu dobijes za auto sa stanja nego za narucneo auto...

ne uzimaj ni zatamnjena stakla ni alarm... po meni je bolje ugradit neki alarm malo bolji metasistem il slicno... sad ti alarmi idu na serijal kljuc tako da...

i ta grijanja siceva koji ce ti k*... grijanje retrovizora sve ibize imaju... malo neracionalno gledas na to... nazovi inter auto tuzla i ispitaj kakva auta imaju na stanju dosta bolje ces proc vjeruj...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

Ma ok, hvala na svajetu, nisam jos razrijesio tacno sta cu od opreme, sumnjam da cu i ta sjedista uzeti, a stakla i alarm onda radim na svoju ruku. Vjerovatno cu naruciti jer moram prvo prodati svoj sadasnji auto, a imam jako dobru ponudu sto se cijene tice..
pitat cu jos jednom sta imaju na stanju, ali mi je receno da SC 1.4 trenutno nema, pogotovo ne po ovoj ponudi koju sam dobio. ima sc 1.2 ili 5 vrata 1.4, a ne odgovara mi ni jedno ni drugo.. :)

u svakom slucaju, spustanje ide obavezno, 45mm mi je malo previse, planiram negdje oko 30 max 35mm, ali ne znam koliku cijenu da ocekujem..

:123:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

kw radi 30mm i 35mm... imash uzet kod clana Muha sa foruma i cijena je oko 180 eura... kod njega ti preporucujem i alarm da rijesis...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

image0057v.jpg



evo ih ko upajcani u garazi kad otvorim ujutro ubije me prizor :))) ljepota...


jos nisam skino brisac, jos nisam zaljepio tablice, jos nisam zaljepio folije na ovo izmedju prozora.... a boga mi ni na zadnji branik mat crnu... neda mi se... :))
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

Nije loshe, samo mi ova boja baca na onu kao sa mjesalice- samo perla.
Perla mjeshalica seat.

Nek bude sa srecom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top