Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

ma auto je prejak... narocito mi se sviđa boja + crne felge ... ma drama jednostavno ;)
interesuje me samo, gdje si nabavio ono LED osvjetljenje tablica???
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

laufer_ je napisao(la):
ma auto je prejak... narocito mi se sviđa boja + crne felge ... ma drama jednostavno ;)
interesuje me samo, gdje si nabavio ono LED osvjetljenje tablica???

Taxi bar gradiska... imas ih ovdje na forumu a imas i na http://www.taxi-barauto.com.... pozz
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Pike_gti je napisao(la):
laufer_ je napisao(la):
ma auto je prejak... narocito mi se sviđa boja + crne felge ... ma drama jednostavno ;)
interesuje me samo, gdje si nabavio ono LED osvjetljenje tablica???

Taxi bar gradiska... imas ih ovdje na forumu a imas i na http://www.taxi-barauto.com.... pozz

thX , odma idem vidjeti :)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

ibrica je beton kosto kaje sasomange.......................super je !!!!! samo gewinde uzmi bolje nego opruge.......uzivaj u voznji:123:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

aldintdi je napisao(la):
ibrica je beton kosto kaje sasomange.......................super je !!!!! samo gewinde uzmi bolje nego opruge.......uzivaj u voznji:123:

nemam sad para toliko... skrko sam puno para i u sam auto i u ove felge i gluposti... opruge idu za prvu ruku a kasnije ko zna... ne planiram dugo zadrzat auto godinu max...

ova zelena ima cijeli aeropaket... meni fale pragovi koji su 680 km + lakiranje i prednji branik koji je 1600 km + lakiranje... sad za sada nish od toga lijep je i ovako :)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Boja je odlicna, auto predobro izgleda :cool:
Zatamnio si ga ali bas, cak i sajbu - sto bi rekli nek crknu dusmani :lol:
Mislim da ce se crni retrovizori super uklopiti, govorio sam i Srdjanu da ih ostavi ali on ne slusa :p

Ova Ibiza je i fabricki lijepa tako da ne treba puno da bi se jos uljepsala
Planovi su ti super, samo guraj :D

Al zasto samo godinu dana?
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

pa postoji mogucnost ogromna da ce ga nasljedit neko drugi u porodici a ja cu opet novi dobit... a taj shto ga nasljedi nece bas trebat gewinde dovoljne ce mu i opruge bit :))
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Sto rece neko, sjedi 5!
Svaka cast, nisi pretjerao i kulturno si ga sredio, ali i mene interesuje, kad si vec skrsio toliko para u njega, zasto samo god. dana?:icon_confused:
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Imas koju sliku unutrasnjosti? Auto stvarno lijepo izgleda, skoro sam vidio jednu, al' coupe, i stvarno uzivo extra izgleda..

A, nesto za folije, mada nema veze puno sa temom, vec u mene jaran ima dvicu zatamnjenu, al' govori kad vidi novo auto dobro, da je zatamnjeno, kaze on ja bi te folije poskid'o sve da se vidim da vozim dobro auto hehe!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top