Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

trizex je napisao(la):
jazavac znas kome se trebas obratiti za te uloske, kod koga si to sutao po avliji ljetos :D

daaaaaaaaaaaaa sunce ti pa kako se toga odma nisam sjetio :(( zovem te sutra da me obradujes valjda imaju u alfi na zadnjim sicevima ta govna :))) ako nemaju u alfi ima u cromi :)))

vladica85 je napisao(la):
Odlicna je Ibiza,samo to nije 90ks vec 85ks.

ja ii shta s time?? nije ni 85 vec 86 pa?? napisao sam 90-ak konja a ne 90 precizno... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

ehh to sine...nek si postavio detaljnije malo :D:D
ma sibica je bombona...slikice su nista...kad se pogleda uzivo onda je tek:cool::cool::cool:

da je se navozas ABD
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

opuco koju sliku dok sam garazu otvaro... nisu neki kvalitet s obzirom da je mobom slikano al da vidite kako svijetli ovo dectane led osvjetljenje tablice to je ludilo... :))

image0016x.jpg

image0019t.jpg

image0020d.jpg

image0022e.jpg
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

bombona....ako se ne vezes a neces da pisti ono....proturis pojas iza sjedista i samo ukopcas...tako mi je rodjak uradio....i milina....:icon_smile:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

tako sam i uradio al nervira me to jer je onda non stop nategnut pojas jer mi je odaljeno sjediste i spusteno pa kad otvorim prozor tarlaha od vjetra da ide na zvice nenormalno...



PITANJE

gdje mogu kod nas naci onaj cep za zadnji brisac da ga skinem pa zacepim rupu????

Povlacim pitanje... KUPLJENO


ebay.de 8,40€

62820.jpg
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Super sibica, prava ljepotica;)

Ali hocel ti puno nazad bacati po kisi, blatu, jeste ljepse bez brisaca, ali opet...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Limpi je napisao(la):
Super sibica, prava ljepotica;)

Ali hocel ti puno nazad bacati po kisi, blatu, jeste ljepse bez brisaca, ali opet...

vodim se time da vozim 90% gradsku voznju i da ljeti nema tako blata i nekih teskih kisa... a uvijek se moze stat obrisat pa nastavit :)) ako ne bude islo lako ga je vratit al za ljepotu se treba zrtvovat...
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

super ti ovo osvjetljenje tablica,mozda pomogne kod speed cam...,ali samo kad je mrak,ne moze ti kamera nista,bljesti ovo ko ludo...;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

image0025c.jpg



OGROMAN JE... brutalno visok... opruge su stigle u hr samo se ceka na mene da pare dobijem i idem po njih... rodjendan mi je za 9 dana i eto opruga... ovih 9 dana moram vozit ovako visokkog nema mi drugog...
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Skidaj brisac ba, i to za pojas, nadji od starog auta il na otpadu onaj dzek, i samo ga utakni i rijesena stva, normalni pojas stoji na mjestu ;)
 
Legend
RE: Seat Ibiza 6j 2010

stvarno prelijepo auto , svidja mi se sve na NJ .... hmm fino ce to biti bez brisaca , al novo auto , malo je i steta dirati te stvari i ovako je premocna,...... a kad sjednu nize opruge tek ce onda biti lijepa,svaka cast druze ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

da i skinuo sam natpis IBIZA nazad :))


eto bit ce opruge 45/45 lowtec shto je prije moguce...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top