seat ibiza 2009

seat ibiza 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Narucena ibiza 2009 1.4 16v 85 ks sport verrzija... malo me drma  euforija oko svega toga tako da ne mogu cekati da mi dostave (na zalost tek nakon nove godine) pa da je slikam uzivo pa evo malo slikica sa neta... Dakle identicna ce biti ovoj.
 
Legend
Lici mi na Mazdu 2 sa ovim bocnim linijama i bojom, a i volan je slican kao kod dvice.
 
Član
fin sejo,moze proc,koliko para
sto se toliko ceka na dostavu,jel to zato sto je sport verzija il?a to sport se odnosi samo na izgled je li?jer vidim,85 ponija,nije nista zestoko,mada nju moze fino pogurat
ne kontam se u seate toliko:)
sretno s auticem,extra je
 
26 hiljada markica u ponudi sport ima ovaj 1.4 i 1.9 tdi al je poskup disel. 30 i nnesto hiljada max oprema dodje u oba, vjerujem da ide fino., dosle su u bih tek prije par dana ako se ne varam, tako da moram cekati i na test voznju do sutra dok zavrse pripreme nekakve
 
Član
Dobar je svaki SEAT :) ili ti ga na nashem SEJO !

A da sam na tvom mjestu ja bi uzeo sa dvoja vrata jer je puno ljepsha !
 
sprrt coupe sa dvoje vrata je extra al ga nema u ponudi kod nas iz kojeg li vec razloga a ova varijanta mi je super isto i zbog prakticnosti jer bog zna kad cu drugo uzeti i ovdje mi se manta od cifre..
 
fina ibiza,na trecoj slici (ovoj sa surferom) ima predobar profil.

nek je sa srecom!

85 ks nije bog zna sta,ali bi trebalo fino vuci,kad ovaj moj 75ks pa vuce zaista fino za tu snagu,a skoro 1100kg
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top