Seat Ibiza 1.9 TDI

Seat Ibiza 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
RE: Seat Ibiza ***

gledao sam kako su uradjene u spickitu... reko da nisi postavio na auto pa da nam postavis slike...
ma bolje ti je tako da stoji do proljeca da nece odma se ostetiti lak ili nedaj Boze napuknut gdje ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza ***

nisam do sad vidio ovo sto si presvlacio,da nisam procitao da je presvuceno rekao bi da je original,svaka cast,odlicno ispalo;);)
 
Član
malo se tapaciralo

ArminM je napisao(la):
nisam do sad vidio ovo sto si presvlacio,da nisam procitao da je presvuceno rekao bi da je original,svaka cast,odlicno ispalo;);)

heheh dobro je sto si procito.........hvala

pioneer_09 je napisao(la):
gledao sam kako su uradjene u spickitu... reko da nisi postavio na auto pa da nam postavis slike...
ma bolje ti je tako da stoji do proljeca da nece odma se ostetiti lak ili nedaj Boze napuknut gdje ;)

ma zato me je i najvise strah,bolje da se malo strpim,al vidjecu da ih uslikam u garazi ako se nakanim;)
 
RE: Seat Ibiza ***

Predobro uradjena, mjera !
Moj savjet da stavis led bijele diode na zadnje tablice !
Super je auto, nema sta reci.
Pozz..
 
Član
RE: Seat Ibiza ***

Mara salvatrucha je napisao(la):
Predobro uradjena, mjera !
Moj savjet da stavis led bijele diode na zadnje tablice !
Super je auto, nema sta reci.
Pozz..

hvala........al vec imam bjele diode na tablicama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

________________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
RE: Seat Ibiza ***

vlado_jaje80 je napisao(la):
extra ibiza jedva cekam slike da vidim kako ce to sve ispasti.....;):cool:

Tnx trebala bi da ispadne super,samo da hoce ovo proljece pa da sve upakujemo!!!!!


______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
RE: Seat Ibiza ***

haj braca postavljaj to vise,ko ce cekat proljece,ja kad god otvorim temu,cekam ko dijete na tuti da vidim jesil postavio :D :D :D
 
Član
RE: Seat Ibiza ***

vlado_jaje80 je napisao(la):
dobar si ako izdrzis.....extra ce ispast dobro je sto si uklonio lajsnu....;)

stacu bolje da se malo pretrpim nego da je zajebem pa belaj onda.........

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
haj braca postavljaj to vise,ko ce cekat proljece,ja kad god otvorim temu,cekam ko dijete na tuti da vidim jesil postavio :D :D :D

heheh dobar si!!!!!!!!!!!!!!vidis ovog kijameta nece da stane snijeg,onda bi bio grtalica po Sarajevu i samo jos so da izbacujem iz auspuha nek se odledjava ulica.....

_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
tabla za zvucnike

Evo jos nekih radova ,uradio sam tablu za zvucnike presvuko je polijesterom i obradjena pa ofarbana.........

fx75zp.jpg

312ioaf.jpg

124uc60.jpg


______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top