Seat Ibiza 1.9 TDI

Seat Ibiza 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza ****

Schumi je napisao(la):
E upravo je to ono što sam htio da ti predložim, ovako kad su izjedna biće dosta ljepše.. Sretno

super znaci da sam te preduhitrio i uradio.....bice dosta bolja.........

ArminM je napisao(la):
slazem se sa Shumijem,puno je ljepse ovako izjedna,bit ce extra kad se lakiraju i postave na auto,ovo sa tablicom je pun pogodak;);)

konto sam prvo skroz da ukinem tablicu,al reko gdje je onda staviti,a nebusi mi se karambolka reko samo cu umanjiti prostor gdje tablica dodje.....

Sarajlic je napisao(la):
auuuuuu..svaka cast,sad dosta bolje izgleda kada je sve izjedna...samo naprijed

hvala
 
Član
malo se tapaciralo

Nakon dugog vremena trazenja alkatare da presvucem neke djelove nadjem,al nazalost samo 3m,zauhar opet je dosta presvuceno....nadam se da je dobro ispalo meni je super!!!!
ip48et.jpg

1zfhfld.jpg

10p67mu.jpg

2qa1bic.jpg

1zvepkx.jpg
 
RE: Seat Ibiza ***

bas bi volio vidjeti uzivo kako je ispalo ovo sa alkantrom. moram priznati, odlicno rjesenje za onaj njihov industrijski, jeftini, tapacirung :)
 
Član
malo tapaciranja

Death_beat je napisao(la):
bas bi volio vidjeti uzivo kako je ispalo ovo sa alkantrom. moram priznati, odlicno rjesenje za onaj njihov industrijski, jeftini, tapacirung :)

nije problem kad me vidis zaustavi me,al je fabrika stare mi,a njihovo platno je kanta..tnx
 
Administrator
RE: Seat Ibiza ***

odlicno je ispalo... pravo lijepo...
i mene interesuju slike karambolki ;)
sretno u nastavku ;)
 
RE: Seat Ibiza ***

zaboravih pitati..sta ces sa ostatka tapacirunga na vratima? hoces li radit sta ili ces ostaviti ovako?
 
Član
malo se tapaciralo

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ispalo je predobro,, uklapa se sa autom,,
nego ima li slika exterijera,, kako su karambolke ispale

jeste dobro je ispalo hvala,a karambolke su ofarbane u garazi spavaju zimski san,pa kad ugrije brat ce ih namontirati.........

pioneer_09 je napisao(la):
odlicno je ispalo... pravo lijepo...
i mene interesuju slike karambolki ;)
sretno u nastavku ;)

hvala......neznam jesil gledo gore na strani 20...tu su samo u sprickitu,a vamo su ofarbane nisam ih sliko u garazi su mi,nemislim ih stavljati dok je ovo snijega....

Death_beat je napisao(la):
zaboravih pitati..sta ces sa ostatka tapacirunga na vratima? hoces li radit sta ili ces ostaviti ovako?

pa mislio sam nekad isto presvuci u crnu kozu,al necu jos mislio sam nesto od polijestera napraviti da dva zvucnika stanu pa otom potom.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top